Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli Galatasaray'da İddiası!

nWj0mg.png
ben almazdim bu tipi

Olm ne garip insanlarsınız yahu bu adamı iyi evirip çevirirsen verimli olabilecek bir oyuncu her özelliği de iyi seviyede. Dünya Kupasındaki performansı ve sonrasındaki Valencia performansı da ortada.

Garip olan Valencia sözleşme uzatmadı üstüne West Ham verim alamadı son yılki durumuna illaki bakmak lazım. Potansiyel olarak kesinlikle kötü bir adam değil.

Yevhen daha yaratıcı olsa da mental sıkıntıları olan ve daha sorunlu bir oyuncu.

Alınabilecek daha iyi kanat da göremiyorum ben.

Bence şu anki kadro yapımızıda düşünürsek kono dan bile daha yararlı olabilecek bi isim.Kadromuzda tüm kanatlar neredeyse sol orjinli.Bu adam gerçek bi sağ kanat.Keşke alınsa çok iş yapar Feghouli.

Orta sahaya 2 sağlam adam alıp kanatlara sonra baksaydık daha iyi olurdu. Paramız varsa sıra önemli değil tabi ama 1 kanat+1orta saha yerine 2 orta sahayı tercih ederim.

3 gol 4 asist bi kanat icin biraz az degilmi ? Dursunimidir nedir su riza olani bile 1 gol 3 asist katki vermis la ligada bi bek olarak

3 gol 4 asist bi kanat icin biraz az degilmi ? Dursunimidir nedir su riza olani bile 1 gol 3 asist katki vermis la ligada bi bek olarak

3 gol 4 asist mühim değil, total durumu ne ona bakmak lazım. Futbol bu inişli çıkışlı sezonlar geçirilebilir. Biz de 2 sezondur ilk 3'e giremiyoruz, tü kaka mıyız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt