soğukkanlı forvet


en psikopat forvetler bunlardır. başına 5 kişi dikilsin, at göğsüne doğru topu; alır, stop eder, etrafına bakar, kale müsaitse şut çeker elleri ayaklarına dolanmaz. kaleci ile karşı karşıya kalınca topu bir an önce ayağından çıkarmak için kaleye şut atmaz, gerekirse çalım atıp kalecinin yanından bile geçer. bu tür oyuncular temposunu bulduğunda her pozisyonda gol atabilecekleri gibi kısır maçlarda da yakaladıklarını affetmezler. gerginliği yüksek maçların kaleciler ile beraber bir numaralı adamlarıdır. (galatasaray sözlük'ten alıntıdır)(bkz. https://www.gscimbom.com/forum/gsc-sozluk/29288-ronaldo-luis-nazario-de-lima.html)(bkz. thierry henry)(bkz. raul gonzalez)(bkz. mario jardel)(bkz. https://www.gscimbom.com/forum/gsc-sozluk/47756-dennis-bergkamp.html)(bkz. filippo inzaghi)(bkz. https://www.gscimbom.com/forum/gsc-sozluk/50171-fernando-torres.html)(bkz. https://www.gscimbom.com/forum/gsc-sozluk/51004-roy-makaay.html)(bkz. ole gunnar solskjaer)(bkz. wayne rooney)(bkz. diego milito)(bkz. gonzalo higuain)(bkz. samuel eto)
 
Cevap: soğukkanlı forvetEğer imkan verilirse iyi birer seri katil olabilecek forvetlerdir.En büyük temsilcisi Ronaldo'dur. Jardel'de bu konuda hiç fena değildir.
 
Cevap: soğukkanlı forvetforvet olsaydı en soğukkanlısı ergün pembe olurdu tartışmam.. hayatta.(bkz: dün yarın olsaydı bugün perşembe olurdu)
 
Cevap: soğukkanlı forvetT.Henry bu konuda sanırım dünyanın en iyisiydi. topla buluştumu kafasını bir kaldırır bakardı kaleye sonrası malum. :Dbu devirde soğukkanlılığı hiç omayan benzema var. henrynin tam tersi oluyor kendisi :D
 
Cevap: soğukkanlı forvetbkz.

article-0-00EED86700000578-454_468x582.jpg
 
Üst Alt