Sohbet Konusu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Saçmalama konusu(Resmidir)

Adnan Polat'ın 'Bir Avrupa kupası kaldırmadan Arda'yı göndermem' sözünün ardından Galatasaray kaptanı jübile hazırlıklarına başladı

Beşiktaş yönetimi, Villareal maçında hafif bir sakatlık geçiren Filip Holosko'nun sözleşmesinin önümüzdeki hafta sonuna kadar dondurulduğunu borsaya bildirdi...

Fanatik ve Fotomaç gazeteleri, transfer sezonunda sona gelinirken adı hala Galatasaray'la anılmamış yıldız futbolcu ismi için gözlerini tekrar Championship Manager 2010'a çevirdiler...

Serdar Özkan, "son vuruş yapamıyor" eleştirilerine yanıt verdi: "Kol bozuk..."

strip1.jpg

kultigin- şu feneri ver bakiym.

(fenerin düğmesine basar ama fener yanmaz.)

kultigin- ne lan bu fenerin hali?

adamları-abi valla defans iyide orta saha kötü biraz.

kultigin- onu mu diyom lan? bu fener niye yanmıyo?

adamları- abi belkide piller kesilmiştir, birazdan gelir.

:D

harbiden şu resmi sitedeki futbolcu resimleri çok değişik ve kötü çıkmış, düzenleseler iyi olur:D

Annemizden Neler Öğrendik ? =)

İyi yapılmış bir işi takdir etmeyi: “Bana bakın, gidin birbirinizi dışarda gebertin, evi daha yeni temizledim…!!!”

Duaların Gücünü: “Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu farketmedi…”

Zamana karşı yarışmayı: “O oyuncaklarını topla yoksa bi tekme attığım gibi hepsini karşı sahilden toplarsın..”

Mantıklı Düşünmeyi; “Ben öyle diyorsam öyledir…!!!”

İleri görüşlü olmayı: “Çıkmadan önce temiz bi çamaşır giy.. yolda Allah korusun başına birşey gelir kirli çamaşırla etrafa rezil olursun.”

Hayatın trajikomik yanlarını: “Sen daha orda gülmeye devam et, birazdan ben seni tam güldürecem….”

Hayatın çelişkilerle dolu olduğunu: “Kapa çeneni ve çorbanı iç ..!!”

Dayanıklı olmayı: ” O ıspanak bitene kadar sofradan kalkmak YOK..!!!”

Hava raporu tahmini yapmayı : “Şu dağınıklığa bak… yabancı biri görse odanın ortasından kasırga geçmiş sanır…”

Abartmayı: “Sana 500 bin defa söyledim kirli ayakkabılarınla içeri girme diye…!!”

Davranış Psikolojisini: “Babana çekeceğine biraz bana çekseydin noolurdu ?…”

Olağanüstü durumlara hazırlıklı olmayı: “Dinleme bakalım anne sözü dinlemee…!!! ‘Kafana meteor düşecek kenara çekil” diye bağırsam onu bile dinlemezsin di mi……!!!!”

Kıskanmayı: “Dünyada senin annen baban gibi mükemmel bi aileye sahip olmayan, kac milyon çocuk var biliyor musun…”

Sabırlı olmayı; “Baban eve gelsin, sen görürsün”

Hakkımızı alacağımızı; “Eve vardığımızda ben bilirim sana yapacağımı”

Diyalog kurmayı; “Sana bir şey sorduğumda cevap ver…!!”

“Ne söyleyeyim anne?”

“Sus!! Bana cevap verme!!!”

Tıp bilgilerini: “Gözlerini şaşı yaparken bir gün öyle kalıvereceksin”

Olgun olmayı; “Bu tabağın hepsini bitirmezsen asla büyüyemezsin.”

Genetik bilgileri; “Sen de o lanet olası babana çektin.”

Bilgeliği; “Benim yaşıma gel de anlarsın o zaman.”

VE …..Adaleti; “Bir gün senin de çocukların olacak.. inşallah onlar da sana senin şimdi bana yaptıklarını yaparlar…”

.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt