Sokağın Çocukları | BluTV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstat ben çocukları da ağabeyleri de seviyorum kadriden tümerine ama bu dizi çok mekanik olmuş. Ruh yok. Gerçek izmiri sinemada gerçek adanayı da dizide gösteren sıfır bir gibi değil maalesef.

Plato var cast ajansı var blu tv ile hukuk var hadi para kazanalım demişler. Haklarıdır tabi yine de aşk meşk çekmemişler gerçek bir şeyler var ama adanayı bir sinema merkezi yapmak dışında bir sonucu olmayacak bu dizinin. İftarı beklediğimden çok beklediğim sıfır bir bölümü heyecanı yok bende :(

Sıfır Bir'in tekrarı gibi duruyor. Hem hikaye benziyor, hem de karakterler aynı gibi. Bunun da nedeni biraz oyunculuktan dolayı. Gökhan ağabey, Nesih, Tümer, sonra Ömer Varol (Zahit Ağa) bu abilerin rolleri hemen hemen aynı olmuş. Bu insanlar profesyonel oyuncu da olmadıkları için farklı bir role girmeleri, kısacası karakterlerin oturmaları biraz zaman alabilir. Belki castingi farklı seçselermiş, daha iyi olurmuş.

Sıfır Bir'in tekrarı gibi duruyor. Hem hikaye benziyor, hem de karakterler aynı gibi. Bunun da nedeni biraz oyunculuktan dolayı. Gökhan ağabey, Nesih, Tümer, sonra Ömer Varol (Zahit Ağa) bu abilerin rolleri hemen hemen aynı olmuş. Bu insanlar profesyonel oyuncu da olmadıkları için farklı bir role girmeleri, kısacası karakterlerin oturmaları biraz zaman alabilir. Belki castingi farklı seçselermiş, daha iyi olurmuş.
Valla ahmet açıkçası çok ruhsuz kötü örnek teşkil edebilir gençler için şimdi bir sürü kişi saldırabilir bana sıfır bir kötü örnek değil miydi diye. Hayır değildi orada kardeşlerinin intikamı için birbirini satmayan namaz kılıp ilk bölümde ölüme giden hamam sahnesini biliyorsun oradaki adam da burada oynuyor ilk bölümde ayağından vurulan, bir grup gerçek adanalı gençti.

Burada pek ruh yok bir şey göremedim yani :(

Valla ahmet açıkçası çok ruhsuz kötü örnek teşkil edebilir gençler için şimdi bir sürü kişi saldırabilir bana sıfır bir kötü örnek değil miydi diye. Hayır değildi orada kardeşlerinin intikamı için birbirini satmayan namaz kılıp ilk bölümde ölüme giden hamam sahnesini biliyorsun oradaki adam da burada oynuyor ilk bölümde ayağından vurulan, bir grup gerçek adanalı gençti.

Burada pek ruh yok bir şey göremedim yani :(

Dur bismillah daha bir bölüm yayınlandı. Sıfır Bir'in hatrına birkaç bölüm daha şansı hak ediyor bence.

2. bölümü izledim bugün çok yavan ve tatsız geldi. Sıfır Bir'de olan doğallık yok. Orda iyi olan oyuncular bile kendini kasmış burada. İlk bölüm 2. bölüme nazaran daha iyiydi.

Büyük bir ihtimal izlenme oranları da iyi değil heralde ilk bölümü youtube kanalına yüklemişler

Son düzenleme:
2.bölümde durgunluk vardı ama eskileri yavaş yavaş senaryoya dahil ettikçe dizi daha da güzelleşir şimdilik idare eder Gideri var Enver Paşa ilk bölümden hüküm koymuş ama dizinin altyapısı iyi şansı fazlasıyla hak ediyor

2. bölümü izledim bugün çok yavan ve tatsız geldi. Sıfır Bir'de olan doğallık yok. Orda iyi olan oyuncular bile kendini kasmış burada. İlk bölüm 2. bölüme nazaran daha iyiydi.

Büyük bir ihtimal izlenme oranları da iyi değil heralde ilk bölümü youtube kanalına yüklemişler
Murat savaşın adez de cionun çocukluğunu oynuyor sanki oyuncular iyi ortam iyi ama hikaye dediğim gibi çok mekanik

3.bölümü baya güzel buldum. Kişiler hakkında bilgiler yavaş yavaş verilmeye başlanmış. Bazı sıfır bir oyuncuları gelmiş. Güzel bir bölüm olmuş 2.bölüme göre

Üst Alt