Sol bek transferi istiyoruz - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol bek transferi istiyoruz

Cevap: Sol bek transferi istiyoruz

Hazir wolfsburg cok kotu bir haldeyken., Sol kanadi komple kullanan Schafer super olur. (gerci sozlesmesini 2014 e kadar uzatti.)

Hakan balta'yı, halı saha maçına bile çağırmam. onun yüzünden geçen sene nasıl kupalardan elendik hatırlayın. adam ruhsuzun teki...

Hakan Balta, Caglar, Serkan dururken 2 milyon'a Ugur Ucar'in gonderilmesi cok yanlis oldu. Iki kanatta da oynuyordu. Hatalari olsa da ortalari bu uc isimden de duzgundu.

Solbek kesinlikle lazim bu takima. Ujfa orneginde gordugumuz gibi iyi bir bek alindigi zaman iyi bir hucum oyuncusu da alinmis olur. Iki gol pasini Ujfa verdi son macta.

Hakan Balta, Caglar, Serkan dururken 2 milyon'a Ugur Ucar'in gonderilmesi cok yanlis oldu. Iki kanatta da oynuyordu. Hatalari olsa da ortalari bu uc isimden de duzgundu.

Solbek kesinlikle lazim bu takima. Ujfa orneginde gordugumuz gibi iyi bir bek alindigi zaman iyi bir hucum oyuncusu da alinmis olur. Iki gol pasini Ujfa verdi son macta.

katılıyorum .

sol bek transferini herkes istiyor, o bölgedeki acizliği herkes görüyor ama malesef 2-3 sezondur doğru düzgün bir sol bek transferi yapılmıyor.

sağ bek alacağına sol bek al fatih terim.

Hakan Balta top kontrol etmeyi bilmiyor.Koşamıyor.Çağlar'ı daha tanıyamadım.:D

Yani kesinlikle sol bek şart.

Bu gün PES oynadık.

Türkiye Milli takımıyla kupa maçı yaptık arkadaşla.

Arkadaş o Hakan Balta'yı defansta, sol bekte, orta sahada her yerde oynatmak zorunda kaldım.

Kahroldum.

Olm adamdan kurtuluş yok bence.

Alışalım.

Drenthe'yi alabilsek, hem bek, hem açıkta oynatabiliriz.

Sezon sonu sözleşmesi de bitiyormuş, çok maliyetli olacağını düşünmüyorum.

Sol bek,stoper,sol açık ve forvet transferi istiyorum.Hakan,Çağlar,Servet,Gökhan,Aydın bu isimleri görmeye artık gerçekten tahammülüm kalmadı.

Keita için kulube 2 milyon mail atılmış.

Aynısını sol bek için de yapabiliriz. Hasan Ali Kaldırım geliyor aklıma yerli olarak. Parası neyse verelim. Fenerbahce Topuz'a 9m verdi diye dalga geçtik ama adam istikrarlı bi şekilde tüm maçlarda 90 dk oynuyor. Bizimda parası neyse verip Hasan Ali'yi almamız lazım. Yoksa bu Balta insanı yüzünden çok gol yeriz. Nasıl futbolcu olmuş hayret. İnsan bi kez bindirme yapmaz mı be 90 dk da. Hadi yapmıyosun bari savunma yap kardeşim. Tiksiniyorum artık.

Bi ton adam alıyoruz, hala stoperimizde sol bekimizde ve sol açığımızda, tahtaya direk yazacağın adam yok :SS:

Üst Alt