Sol Bek ve Sol Kanat Alınmazsa En Fazla 2. Oluruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol Bek ve Sol Kanat Alınmazsa En Fazla 2. Oluruz

Öncelikle acil olarak sağlam, hızlı, lokomotif gibi çalışabilecek gerektiğinde hücuma katılabilecek bir sol bek almaları lazım. Senelerdir sol taraf otobandan farksız. Carole ve Linnes maalesef Galatasaray'da oynayabilecek topçular değil.

Orta sahada Fernando alındı diye haberler dolaşıyor ama tek Fernando ile bu iş olmaz. Selçuk ve Tolga kesinlikle bu takımda olmamalı. Senelerdir yana geriye pastan başka bir işe yaramayan Selçuk'u bu takımda görmek istemiyorum artık bıktık.

Feghouli ile de anlaşıldı haberleri gündemde. Eğer gelirse Yasin'den kurtuluruz. Sol açıkta yer alan Rodrigues ile ise lig bitmez. Son olarak da Gomis'in yanına mutlaka genç, hızlı, güçlü gelecek vaat eden bir santrafor alınması lazım. Eren'e hiç güvenmiyorum maalesef.

Son düzenleme:
feghouli ve fernando geldi varsayarak acilen olan bir sol bek ve orta sahaya bir b2b ondan sonra bence forvete genc bir scout transferi sart. stoper icin para varsa kiralik oyuncu gelmesi sart sol aciki artik birsekilde idare ederiz.

Konu basligi ve icerigi düzenlenmistir. Ilk 11'i hale yola getirmek icin 3 oyuncuya ihtiyacimiz var.

STOPER
SOL BEK
SOL KANAT

Evet, kesinlikle katılıyorum. Halen daha BJK ve Başakşehir'in kadrosu bizden iyi sol tarafımız yüzünden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sol bek cok elzem degil ancak sol acik kesinlikle alinmali.

Bence kesinlikle alınması gerekenler önce stoper, sonra sol bek. Garry Rodrigues oyun zekası çok iyi bir oyuncu değil ama en azından takımı ileriye hızlı çıkararak, adam eksilterek sezon genelinde faydalı olabilir. Çok sırıtmaz. Ama Ahmet sırıtıyor. Serdar'ın kaç maça çıkabileceği belirsiz ki onun da futbolu unutup unutmadığını bilemiyoruz sahada göremediğimizden. O birazcık güven sırf ismine. Daha sonra ilk senesinin çok uzağında, formu dipte Carole'ün mevkisi var. Linnes'i her ne kadar sevsem de tüm sezonu ona emanet etmemizin yanlış olacağını düşünüyorum. Hadi sağ bek olsa neyse. Sol bek orijinal pozisyonu da değil. O nedenle bu iki mevkiye transfer şart, sol kanat denk gelirse.

Son düzenleme:
Mesajı asıl buraya atmalıymışım. Aynen katılıyorum.
Yeni transferler hayırlı olsun.Son Badou ile birlikte 35 milyon euro etti ve 4.5 Feghouli dersek 39.5 milyon euro. 20 milyon satıştan ve 19.5 kasadan çıkan para..Aslında geçen yıla göre (kış-yaz-kış dönemi 26 milyon euro) 7.5 milyon euro artıdayız.Ah edip vah edecek kadar kasadan öyle ahım şahım bir para çıkmadı ama çıkmak zorunda.Bence hatalar yapıldı fakat malesef geriye dönemeyiz.Önümüze bakıp şampiyonlukk için odaklanmalıyız.
Şuanki kadrolara göre bjk hala en büyük aday. Şampiyonluk=kafadan 60 milyon euro demek.Yani kalan son 3 transfer yapılmazsa bu 60 milyon eurodan 20 milyon alırsak şükredelim.
Gerekirse kasadan 30 milyon veya 40 milyon çıksın ama sol stoper-sol bek-sol açık alınsın..Sakho ve Mangala boşta..Kono için şartlar zorlansın..Sol bek için Rahman kiralanabilir..Ya yatırımları tam yapıp karşılığını alacağız ya da kaos içinde boğulacağız.

Üst Alt