Sol Beke İlaç Olabilecek Oyuncular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sol Beke İlaç Olabilecek Oyuncular

Cevap: Sol Beke İlaç Olabilecek Oyuncular

fatih terim kontenjan işini nasıl halledecek ben o kısmı anlayamadım... yoksa sol bek alalım hemen...

sonuçta muslera, ujfa(veya dany) eboue, elmander, melo (veya muadili) ve amrabat'dan biri yedek kalacak... hadi amrabat'ı yedek bıraktık... kanatlar aksadı amrabatı veya riera'yı yada kalırsa culio'yu oyuna sokamayacaksın... çilekten hiç bahsetmiyorum bile...

hangisini yedek bırakalım hadi seçin..

Brasil Juninho iyi kumanj, alınabilir cok ucuza ayriyetten

Martin Olsson hakkında fikirlerim biraz degisti, Adriano gibi bir tip gelse iyi olur acıkcası. şikeci olmasa Criscito derim ama şikeciymiş.

Bunun neresi uçma lan ? Kolarov veya Adriano falan demedik. Hepsi alınabilir bunların.

adriano kolarov felan daha ihtimal dahilinde zaten bunlardan

nereye alıyon bunları

christian fuchs demişin

avrupada son dönemlerde yıldızı parlayan en önemli sol beklerden kafa taslak piyasası en az 10 milyon €

ansaldi

rubin kazanın teklife tenezzül dahi etmeyeceği bir oyuncusu

alex sandro

portonun avrupa futboluna kazandırdığı yeni genç yetenek önümüzdeki yıllarda büyük kluplere 15-20 milyona okutmaları kuvvetle muhtemel

nagatomo

interin banko sol beki neden satsın?

schafer

imkansız

adriano kolarov felan daha ihtimal dahilinde zaten bunlardan

nereye alıyon bunları

christian fuchs demişin

avrupada son dönemlerde yıldızı parlayan en önemli sol beklerden kafa taslak piyasası en az 10 milyon €

ansaldi

rubin kazanın teklife tenezzül dahi etmeyeceği bir oyuncusu

alex sandro

portonun avrupa futboluna kazandırdığı yeni genç yetenek önümüzdeki yıllarda büyük kluplere 15-20 milyona okutmaları kuvvetle muhtemel

nagatomo

interin banko sol beki neden satsın?

schafer

imkansız

Aynen. Fuchs en iyisi gibi ama hayatta bırakmazlar. Liste olmamış maalesef :)

F.Luis>Asamoah>Juan Bernat>Jaume Costa>Criscito>Augustinsson>Fabra>Tagliafico>A. Baba>Dalbert

Saçma sapan transferlere para harcamak yerine sene başında 40m bonservis tonla maaş verilip kurulan kadroya yakışır bir sol bek almak imkansız olmasa gerek ...

Üst Alt