Soldado, Galatasaray'a Bilendi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Donk geldiği günden beri sallıyorum.
Gonderseydiler eğer hiç birşey demezdim.

Ozan'in sözleşmesine 1.5 sene vardı.
Sene sonu bitmiyordu.

Forvet yokru ama yine bir şekilde atıyorduk.
Ancak diagne geldiğinden beri 1 tane maç aldıramadı daha.

Donk'u hoca almadı, geçen sene de katkı alınca 1 sene daha uzattı.

Ozan'ın sözleşmesinin 1.5 sene sonra bitiyor olması önemli değil gideceğim diye tutturdu adam. Ayrıca Dursun isimli über zeka başkanımız 7 milyona serbest kalır maddesi koymuş o parayı verdikleri an gidecekti zaten şimdi en azında 3-4 milyon fazla kazandık.

Diagne'yi ben de beğenmiyorum ama Fatih Terim'in ilk tercihi olmadığı da aşikar. Yurt dışında transfer bitiremeyen vizyonda yönetilere de bakmak lazım biraz. 19 ay Alan için uğraştılar beceremediler.

Lincoln ile Belhandayami kıyasliyorsun insan utanır. Bırak Lincoln u Culio bile bu Belhanda dan daha faydalı oldu. Maliyet verim açısından gelmiş geçmiş en dandik 10 numaramızdir bunu kimse inkar edemez net komisyon transferidir. Cirkef şımarık birinin teki.

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

yahu siz Futbolcu izlerken aile yapıınıza uygun birisi mi olsun istiyorsunuz yoksa takıma katkı saglamasını maçları iyi izliiyormusunuz bilmiyorum futbolda bir tabir vardır ASİSTİN ASİSİ bak bakalım bir cock asist in asist olmadan onceki pasını kim vermiş

ayrıca utanılacak birsey söylemedim eger birisi soylediyse o da sensin kardeşim abarta abarta cumle kurmalar felan sen kac yasındasında son 30 yılın diye saçma sapan cumle kuruyorsun.. Atış serbest modundasın anlaşılan

yahu siz Futbolcu izlerken aile yapıınıza uygun birisi mi olsun istiyorsunuz yoksa takıma katkı saglamasını maçları iyi izliiyormusunuz bilmiyorum futbolda bir tabir vardır ASİSTİN ASİSİ bak bakalım bir cock asist in asist olmadan onceki pasını kim vermiş

ayrıca utanılacak birsey söylemedim eger birisi soylediyse o da sensin kardeşim abarta abarta cumle kurmalar felan sen kac yasındasında son 30 yılın diye saçma sapan cumle kuruyorsun.. Atış serbest modundasın anlaşılan

30d460bd1b283b5d8ec1c0368d26c9a2.jpg

Şu belhanda yi beğenen yemin ediyorum futbol felan izlemesin kanser eder adamı şu en kritik yerde her maç 5 defa top kaybetmiyomu deli oluyorum tv başında her izledikçe birilerinin cebi dolmuş diyorum.

Son 30 yilin en bos 10 numarasidir kendisi. Bos yorum yazana kadar kendi fikrini paylassaydin daha faydali olurdu.
Yas kac ? Profilde goremedim ona gore son 30 yil muhasebesi yapalim ben 42 yasindayim mesela,Misimovic,Ayhan,Elano,Revivo,Feti,Bulent Akin bunlarda bu pozisyonda oynamisken,bu soylemde bulunmak objektif olmuyor,subjektif oluyor ,ha benim bu fikrim dersin eyvallah

Lincoln ile Belhandayami kıyasliyorsun insan utanır. Bırak Lincoln u Culio bile bu Belhanda dan daha faydalı oldu. Maliyet verim açısından gelmiş geçmiş en dandik 10 numaramızdir bunu kimse inkar edemez net komisyon transferidir. Cirkef şımarık birinin teki.

Lincoln tamam da Culio nedir yahu,abartmayin lutfen

Şu belhanda yi beğenen yemin ediyorum futbol felan izlemesin kanser eder adamı şu en kritik yerde her maç 5 defa top kaybetmiyomu deli oluyorum tv başında her izledikçe birilerinin cebi dolmuş diyorum.
Belhandayi begenmek degil ,konu farkli yerlere gitmis en kotu 10 numara da degil konu bu ama yeterli de degil evet ,fakat elde bu var kardesim ne yapalim sene sonuna kadar idare

Üst Alt