Soma'da Maden Faciası! - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Soma'da Maden Faciası!

Unutmamalı desenizde unutacaklar, hatta sizde unutacaksınız. İşçilerin, sendikaların agzına 1-2 parmak bal çalınacak ve HERKEZ UNUTACAK.

Bu ülkede işçiye değer yok. Otobüste yer vermezsin. Ter kokuyor pis kokuyor, kirli kirli otobüse metro ya binmiş dersin. Derler.

Çünkü o acıyı yaşayan bilir. Orda Ölüm olduğunu bile çalışmak, borçlarına,çoluk çocuguna,evine para götürmek zorunda olduğunu yaşayan bilir.

Biz bilmeyiz.

kafayı yiycem hala dertleri çalışma saatleri

bu 29 nisandaki malum öneriler:

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 29 Nis

AK Parti Grubunun önerisi kabul edildi.

AK Parti Grubunun Genel Kurulun gündeminin ve çalışma saatlerinin yeniden düzenlenmesine ilişkin önerisi görüşülüyor.

CHP Grubunun önerisi kabul edilmedi.

CHP Grubunun Soma’daki maden ocaklarında meydana gelen iş kazalarına ilişkin araştırma önergesinin bugün görüşülmesi önerisi görüşülüyor.

bu da 3 hazirandan

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 3 Haz

AK Parti Grubunun önerisi kabul edildi.

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 3 Haz

AK Parti Grubunun Genel Kurul gündeminin ve çalışma saatlerinin yeniden düzenlenmesine dair önerisi görüşülüyor.

ve reddedilen öneriler

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 49 sn.

CHP Grubunun önerisi kabul edilmedi.

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 40 dk.

CHPGrubunun Akkaya Baraj Gölü’ndeki su kirliliğinin çevre,insan sağ. etkilerine dair araşt.önergesinin bugün görüşülmesi önerisi görüşülüyor

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 4 Haz

Gündem değişikliğine ilişkin HDP Grubu önerisi kabul edilmedi.

HDP Grubunun, Mardin-Derik'te çiftçilerin elektrik borçlarına ilişkin araştırma önergesinin gündeme alınması önerisi görüşülüyor.

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 23 sa.

Gündem değişikliğine ilişkin MHP Grubu önerisi kabul edilmedi.

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 4 Haz

MHP Grubunun, seçimlerde yaşandığı iddia edilen usulsüzlük iddialarına ilişkin araştırma önergesinin gündeme alınması önerisi görüşülüyor.

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 22 sa.

Gündem değişikliğine ilişkin CHP Grubu önerisi kabul edilmedi.

TBMM Genel Kurulu @TBMMGenelKurulu · 23 sa.

CHP Grubunun, kuraklık ve don afetlerinin üreticilere etkilerine ilişkin araştırma önergesinin gündeme alınması önerisi görüşülüyor.

gibi gibi.. muhalefet partilerinin meclise sunduğu bunlara benzer bir sürü reddedilen öneri/önerge..

parti ayırmaksızın nefret ediyorum şu siyasetten ve siyasilerden.. önerileri oylarken vatandaşa faydalı mı değil mi ona bakmıyorlar.. parti adına bakıyorlar.. parti adı farklıysa reddet, senin partinse ne olursa olsun kabul et.. hatta bir kaç ay önce akp'liler kendi önerilerini reddetmişlerdi chp'nin önerisi sanıp (ya da mhp'nin tam hatırlamıyorum) içeriğine bakmıyorlar ki koltuk sevdalısı hainler.. hepsinin canı cehenneme

Gündemde yer eden bir olaydı, gündeminiz değişti, unutmayız, unutturmayız dediğiniz kaçıncı olayı unuttunuz? Ölen öldüğüyle kaldı, o madenci üst başı kirli olaydan önce sokakta görseniz şuna bak dersiniz, bilmem ne bilmem ne. İnsan zihniyeti değişmedikten sonra edebiyata gerek yok. Unutma, Unutturma diye laf mı olur ya. Bildiğin klasik cümle, içi boş.

İnsan asla unutmayacağım dese ne olur? Bu olaydan sonra öyle adamların kellesi gitmeliydi ki, öyle radikal değişiklikler olmalıydı ki.Bundan sonra bu olayların önü alınıp, adam gibi standartlar yakalanırrdı.Bir iki yöneticiyi aldılar, onlar da salıverilir yakında.Yoksa maalesef unutmamak da bir işe yaramıyor.

Hayır gerçekten böyle bir teklif neden kabul edilmez bunun siyasi filan olarak tartışılacak bir boyutu filan olduğunu zannetmiyorum ki olsa bile ders çıkarmak denen bir oluşumdan bu kadar uzak olmaması gerekir bir topluluğun akıl alır gibi değil.

Maden şirketleri masrafa girecek bu da akp nin maden sahipleriyle arasının bozulmasına neden olacak sebep bu.

Maden şirketleri masrafa girecek bu da akp nin maden sahipleriyle arasının bozulmasına neden olacak sebep bu.

Halkın yarısını karşısına alabilen bir yaşam formundan bahsediyoruz,medya patronlarını bir bir ezen kendinden olmayını aşağılayan bir yaşam formundan, şimdi bunları gönül rahatlığıyla yapan bir adam "kıçı kırık" maden şirketlerinin sahiplerini mi ipleyecek hiç mantıklı gelmiyor başka bir dertleri olmalı muhakkak.

Bugün bir parti madenlerde yaşam odalarının zorunlu hale getirilmesi için önerge verdi ancak iktidar partisinin oylarıyla reddedildi.

Maden kazasında hükumetin ne suçu var , bu işin fıtratında ölüm var diyenlere duyrulur. İşte hükumetin suçu burda.

Hayır gerçekten böyle bir teklif neden kabul edilmez bunun siyasi filan olarak tartışılacak bir boyutu filan olduğunu zannetmiyorum ki olsa bile ders çıkarmak denen bir oluşumdan bu kadar uzak olmaması gerekir bir topluluğun akıl alır gibi değil.

chp önerisini ne zaman kabul etmişler ki?

hatta bir kere akp nin önerisine chp liler evet dediler diye akp liler şaşırdı kabul etmedi.

"öldürmeye gelince; siz öldürmeyi iyi bilirsiniz. Sesinizin yüksek çıkması da suçluluk psikolojisinden olsa gerek."

ehhh k.paşalı, bu laflar geldi ve boynuna dolandı işte

Şirketin CEO'su kayıptı en son ne oldu bulundu mu? Ben okulda okurken, okul gerekli belgeleri göndermediği için bakaya durumuna düştüm diye 1 ayda 3 kere polis kapıma geldi..Ama en tanınan şirketlerden biri iş adamlarından biri bulunamıyor...

Şirketin CEO'su kayıptı en son ne oldu bulundu mu? Ben okulda okurken, okul gerekli belgeleri göndermediği için bakaya durumuna düştüm diye 1 ayda 3 kere polis kapıma geldi..Ama en tanınan şirketlerden biri iş adamlarından biri bulunamıyor...

bu medya TÜRK medyası değil, bu medyanın vatandaşlarla, gurbetçilerle, dini milli meselelerle hiçbir ilgisi alakası yok. Türkiye'ye en büyük hainliği, düşmanlığı bu medya yapıyor. Katil de onlar, hırsız da. Dini imanı para olan insanlar hepsi.

Üst Alt