Son 16 | Fransa 2-1 İrlanda | M.S | 26 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son 16 | Fransa 2-1 İrlanda | M.S | 26 Haziran

sömürgeci devletler turnuvada yine kendini belli ediyor. lloris griezmann giroud disinda ilk 11 hep yabancilardan kurulu,. polonyali fasli afrikali dolu kadro

Ciru isterse her sene 35 tane gol atsın EPL'de malın önde gideni olarak kalacaktır. Koskoca Fransa'nın adam akıllı bir forveti olmaması da ayrı bir tuhaf.

0-1 ile ilk yarı kapanması güzel oldu İrlanda adına ama ikinci yarıda böyle gitmez, ya 1 gol bulup maçı büyük ölçüde bitirecekler yada uzatmalar-penaltı filan Allah ne verdiyse artık direnecekler, öyle yada böyle Fransızlar en az 1 gol bulur ikinci devrede.

ülkenin en iyi 4 forveti kadroda olmazsa öyle olur. lacazette benzema gameiro yedder dörtlüsünden en az 3'ü kadroda olmaliydi. fransa cift forvet oynar.

teknik direktörler cok kötü bu turnuvada.

ülkenin en iyi 4 forveti kadroda olmazsa öyle olur. lacazette benzema gameiro yedder dörtlüsünden en az 3'ü kadroda olmaliydi. fransa cift forvet oynar.

teknik direktörler cok kötü bu turnuvada.
Benzema ile başka sorunlar var sanırım yada ben şuan uyduruyorum :)?

Yinede Fransa'nın forveti çok başka olmalı gibi geliyor bana.

Benzema ile başka sorunlar var sanırım yada ben şuan uyduruyorum :)?

Yinede Fransa'nın forveti çok başka olmalı gibi geliyor bana.

var öyle biseyler

forvet diye iki tane kestaneyi kadroya alan deschampsin hicbir katkisi yok fransaya. bu belli. payet ve griezmann disina esasli ofansif topcu yok kadrolarinda

derken 1-1 oldu.

Üst Alt