Son 16 | İtalya 2-0 İspanya | M.S | 27 Haziran - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son 16 | İtalya 2-0 İspanya | M.S | 27 Haziran

Gevseklik edip Hirvatlara maci verirsen boyle saplarlar iste. Hirvatlara yenilmeseler diger tarafta kalacak ve final yollari acik olacakti. Neyse kupa Buffonun elinde yukselmeli. Her biseyin en guzelini hakediyor.

Tekrar bir Italyan hoca bulmak lazim o halde.
366766_heroa.jpg

İtalya açık ara turnuvanın en iyi takımı.Böyle güçlü bir defans son 15-20 yılda gelmedi.İlk maçtan sonra demiştim italya çoğu maçını clean sheet bitirir diye.4 maçı da clean sheet yapmış sayıyorum ben.Almanyayı da çok çok rahat eleyeceklerdir.Yalan yok bu maçta beraberlik bekliyodum ama italya hücumda da çok iyiydi bugün.Zaten her maç böyle iyi hücum ederlerse kesinlikle kupayı alırlar

Son düzenleme:
Turnuvanın başından beri İtalya'nın futbolunu beğeniyorum. İyi alan savunmasıyla beraber tempolu ve dikine oyunlarını izlemek harika. Parolo, Giacherini, Eder, Pelle gibi oyuncuları izlemek büyük keyif.

bu futbol anlayisi ile almanlara karsi italyanlar ilk golu yerse fark yer, italya öne gecerse maci bu sekilde bitirebilir defansin sayesinde.

Üst Alt