Son Aday Lukas Podolski..! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Aday Lukas Podolski..!

Cevap: Son Aday Lukas Podolski..!

Ya Mustafa Sarp kendi arkadaşına sövdü ya aleni bi şekilde..

Maç içinde herşey oluyor çok saçma düşünmüşsünüz..

Podolski gibi adama kim hayır der ki müthiş transfer olur..

Keşke..

Sol açık da oynar forvet de, ayrıca uzaktan zımba gibi şutları vardır. Hem Baros'a hem Arda'ya alternatif olması açısından çok akıllıca bir transfer bence.

Ama ne olursa olsun bu takıma yaratıcı bir orta saha oyuncusu şart. Arshavin mi olur ki çok başarılı olabileceğine inanmıyorum Türkiye Ligi'nde, Diego mu olur, Lucho mu olur, Pedro Leon mu olur, Forlan mı olur bilemiyorum ama ilk önceliğimiz böyle bir oyuncu olmalı.

Sonra baksınlar Podolski, Adebayor, Lass... Ama önce yaratıcı orta saha oyuncusu. Takım çok sıkıntı çekiyor ve görünen o ki Fatih Terim Emre Çolak'ı henüz fazla düşünmüyor. İnter maçında bence çok kötüydük. Hiç bir şey yapamadık aslında. Sadece İnter oynamadı. Defanstan düzgün top çıkaramıyoruz. Bu da çok ama çok büyük sıkıntı. Belki Balta, Gökhan, Ujfalusi, Sabri dörtlüsü düşünülebilir. Nispeten daha iyi top kullanır bu dörtlü. Gelirse Eboue de katkı sağlar. Ama top kullanan defans ve yaratıcı orta saha konusunda çok sıkıntımız var. Tüm yük yine Arda'da.

Hocam ilginç birisin.

Arshavin'i kötüleyip, Podolski'yi yüceltiyorsun. Gerçekten ilginç.

Gelsin süper olur da sevmiyorum bu adamı, hareket olayı değil. Antipatik geliyor :D

Sol açık da oynar forvet de, ayrıca uzaktan zımba gibi şutları vardır. Hem Baros'a hem Arda'ya alternatif olması açısından çok akıllıca bir transfer bence.

Ama ne olursa olsun bu takıma yaratıcı bir orta saha oyuncusu şart. Arshavin mi olur ki çok başarılı olabileceğine inanmıyorum Türkiye Ligi'nde, Diego mu olur, Lucho mu olur, Pedro Leon mu olur, Forlan mı olur bilemiyorum ama ilk önceliğimiz böyle bir oyuncu olmalı.

Sonra baksınlar Podolski, Adebayor, Lass... Ama önce yaratıcı orta saha oyuncusu. Takım çok sıkıntı çekiyor ve görünen o ki Fatih Terim Emre Çolak'ı henüz fazla düşünmüyor. İnter maçında bence çok kötüydük. Hiç bir şey yapamadık aslında. Sadece İnter oynamadı. Defanstan düzgün top çıkaramıyoruz. Bu da çok ama çok büyük sıkıntı. Belki Balta, Gökhan, Ujfalusi, Sabri dörtlüsü düşünülebilir. Nispeten daha iyi top kullanır bu dörtlü. Gelirse Eboue de katkı sağlar. Ama top kullanan defans ve yaratıcı orta saha konusunda çok sıkıntımız var. Tüm yük yine Arda'da.

güzel analiz katılıyorum.Podolski kanatta ve çift forvette bize çok katkı sağlar.Ortasahada biraz daha ofansif bir oyuncuya ihtiyacımız oldugunu düşünüyorum.Örneklerin arasında lucho bize uygun duruyor aslında.

F.Melo Selçuk

* Lucho

fena olmazdı.

Adamimin ismi cikmis gene insallah alinir

Adam Nuri'ye hareket yapti diye Alman milli takiminin as forvetini istememek luks olur....Ha adamin oyununu begenmezsin orasi ayri...ki adam begenilmeyecek adam degil

Sanki Nuri Galatasaray futbolcusu.....Bakin bu gecen sezon attigi goller....ilac olur bize ilac

https://www.youtube.com/watch?v=jiTIzP1hSI4

Podolski çok iyi oyuncudur da Köln dışında hiçbir takımda oynayamaz.Kendi ülkesinin en iyi takımında banko oynatıldığı zamanlarda bile alışamadı ki teknik adamıda Hitzfeld yani Van Gaal olsa anlaşılır hadi.Milli takım performansı ise bence tamamen farklı normalde oynadığından çok daha fazla efor sarfediyor.Ayrıca Nuri gibi karakterli bir oyuncuya hareket yapmasıda onun karaktersiz olduğunu gösteriyor.İlgilendiğimizi düşünmüyorum gelirse sevinirim ama böyle büyük riskli transferlere şuan ihtiyacımız yok bana göre.

Sanki elimizde David Villa var da, Podolski'ye burun kıvırıyoruz. Gelirse yatıp kalkıp Allaha itaat edelim :coffee:

Üst Alt