Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Sabri ve Arda dışında ki oyunculara bakalım.

Kazım - Servet - Çağlar - Selçuk İnan.

Selçuk İnan zaten Trabzon'dan geldi, daha bizimle antremana bile çıkmadı adam henüz.

Servet ve Kazım en fazla 18 de olmaları gerekir.

Cenk Tosun ve Semih varken, hatta Sercan varken Kazım ne alaka?

Çağlar ise son derece vasat bir sol bek. Hakan Balta'dan farkı yok. İsmail sakatsa, Hasan Ali Kaldırım var.

Trabzonspor, boşuna mı 82 puan aldı? Veya G. Antep, veya Bursaspor... Kimi yerli oyuncuları, formlarının zirvesinde veya çok iyi form tutmuş haldeler. Hala Selçuk Şahin gibi, Çağlar gibi, barzoları oynatmak niye?

GG Milli Takim'da isi yok bence. Sadece bugün sakatlandigi icin degil. Bu adam gecen sene sanirim Milli Takim'dan affini istemis ama ayni hafta'nin sonunda kendi takimiyla oynadi. Italya'da bunu önlemek icin kural var sanirim, bize de gerek.

Kadronun kuruluş amacına baktığıımızda oyunu elimizde tutup rakibin bitini kanlandırmamak için pozisyon vermeyen bir yapıda görünüyoruz.Neredeyse savunma yapmayacak adam yok takımda.

Selçuk Şahin eğer pas trafiği konusunda saçmalamayacaksa doğru tercih,çok iyi savunma yapıyor yalan yok,Selçuk İnan-Emre-Arda-Burak'ta hem dribling hem pas hemde atak gücü olan oyuncular baktığımızda.

Yanlız şöyle birşey olabilirdi bence;Burak'ı ileri çekip Topuz'u sağa alabilirdi hoca,Burak gezici oynayınca çok tehlikeli oluyor savunma arkası koşular filan,Topuz'da sağda Sabri''ye çok yardımcı olurdu Hazard konusunda.

Sabri'ye yardım gelmezse zorlanır,teke tek kalmaması lazım,Burak özellikle savunmayı düşünecektir,öyle umud ediyorum.

Bu gökhan g. denen adamı milli takıma neden alıyorlar..milli takımda hep sakat,ama fenere gelince sakat sakat oynar..

bu adamların olduğu milli takımı karşı hiç birşey hissetmiyorum..kaptanı emre olan milli takım benim milli takımım değildir..

serveti,baltayı,engini,selçuk şşahini falan saymıyorum..

Hazard oynarsa Gökhan'in kanadini otobana cevirir bu gece. Eger bu maci kaybedersek Euro 2012 gidiyor. :eek:

Üst Alt