Son Dakika Misillemesi ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika Misillemesi !

Cevap: Son Dakika Misillemesi !

Beyler paşalar bu adam hem bize uyar hemde sorunsuz hemde adamların canlarıydı her başı sıkışınca Semih derlerdi.

Alalım ve imza töreninde kafasına "Bir gün herkes Galatasaray'lı olacak" ibareli şapka taktıralım.Bir de Galatasaray Taraftar Kartı takdim edelim.:lol:

Neeskens dizilimin değişebileceği hakkında bir şeyler demişti. Eğer çift forvetli bir dizilişle sahada olacaksak Semih, Baros'a müthiş bir partner olur. Yok aynı diziliş devam edecekse yedek olur.

Hem Tuncay'ı hem Semih'i alıp Fenerlilerle mi dolduralım kadroyu? Hiç gerek yok bence.

İlla biz misilleme yapıcaz deniyorsa Semih'i alsınlar, forvet sorununu çözeriz. Ayrıca Semih efendi adam, taraftar çabuk kabullenir.

Hem Tuncay'ı hem Semih'i alıp Fenerlilerle mi dolduralım kadroyu? Hiç gerek yok bence.

İlla biz misilleme yapıcaz deniyorsa Semih'i alsınlar, forvet sorununu çözeriz. Ayrıca Semih efendi adam, taraftar çabuk kabullenir.

2000 senesinde kupayı aldığımızda,

Ergün Pembe ve Suat Kaya, Fenerbahçe'liydi.

Ancak karakterli, dürüst, kısacası "adam" oldukları için kendilerini buraya getirenin Galatasaray olduğunun hep farkında oldular.

Semih ve Tuncay, paragözoğlu gibi karaktersiz değil.

Ben tam aksine Tuncay'ın alınmasını daha doğru buluyorum. Misilleme vs. umrumda değil. Fakat bir çok mevkiide görev yapabilen bir adamımız olmuş olur. Baros'un yerine, kanatların yerine, forvet arkası yerine vs. Belki müthiş oynamaz ama idare edebilecek kadar oynar her yerde. Öte yandan EPL'de santrafor özelliklerinin geliştiği de aşikar. Son vuruş konusunda sıkıntıları hala olsa da topla biraz daha iyi.

Tuncay güzel olurdu.

DHAya göre dün stoşşçççun manaceri açıklama yapmıştı sadece Galatasaray diye:rolleyes:

Tamamen taraftara oynayıp yalan haber yapıyorlar geçiniz...

Misilleme yapacagiz diye gereksiz futbolculari almak yanlis olur. Gitsinler Rijkaard´a sorsunlar ne düsündügünü. Ayrica Sekip Mosturoglu´yla görüstükten sonra ne misillemesi oluyormus bu?:D

haberin doğru olduğuna inanmıyorum ama doğruysa sırf misilleme yapmak için semihin alınmasına karşıyım.

bu arada galatasaray semihi resmen istedi arkadaşlar semihin hukuki olarak fıfadan bonservisini eline alıp geçici lisansla oynama hakkı var ama galatasaray buna rağmen medenice resmen istediklerini belirtti fenerbahçeye saygılarımla

Barış cenk akkaya

Yahu Gençler Gio-Kewell ve Arda Belirsiz...

Yani gittikleri belli değil...

Dusçak'ı alacaklarına bunları kadroda tutsak ya...

Hani futboldan anlamam yani teknik boyutundan ama en azından bir şey bilirim ki bu Duzçak da gio gibi bir şey...

Sırf bir Ajax maçında süper oynadı diyede adam transfer edilmez ki...:eek:

Üst Alt