Son Hafta Maçlarının Aynı Gün ve Saatte Başlaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Hafta Maçlarının Aynı Gün ve Saatte Başlaması

Merhaba Arkadaşlar,
Ligin bitmesine 2 hafta bir süre kaldı. Şampiyonluk yarışıda düşme potasıda netleşmemiş durumda. Görünen o fikstür önceden belirlendiği şekilde oynanacak. Ligin sonuna yaklaşırken (son 4 hafta) maçların aynı anda başlaması uygulamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ben maçların aynı anda başlamasından yanayım. Bu durumun futbol seyircisi açısından zorlukları olabilir. Şampiyonluk yarışında tüm maçları izlemek isteyen biri dönüşümlü olarak izlemek durumunda kalabilir. Yayıncı kuruluş açısındanda zorlukları mutlaka vardır. Ama şampiyonluk sonucuna etki etmesi açısından aynı anda başlamaları psikolojik açıdan daha uygun olduğu kanaatindeyim.

Eğer Fenerbahçe maçını cumartesi oynayıp kazanmış olsa Beşiktaş bize karşı daha stresli oynayacaktı. Fener kaybetmiş olsa Beşiktaş daha rahat oynayacaktı. Aynı şey fener içinde geçerli. Beşiktaş yenilmiş olsa iki kat motivasyon ve istekle bu maça çıkarlardı. Bugün sadece stresleri var.

Örnek takımlar önemli değil. bugün fener olur yarın galatasaray ama kim olursa olsun son 4 hafta maçlarının yarışmacı takımlar için aynı gün ve saatte başlamasını düşünüyorum.

Gecen sezon da dikkatimi cekiyordu, neden en kritik, ligin son haftalarinda fb en son oynuyor? Fiksturun onceden ayarlandigini biliyorum, ancak fb'nin yarista olacagini tahmin etmek zor degil. Ve sampiyonluk yarisindan en son oynamak her zaman avantajdir. Rakibinin kartini gormek gibi

29-30-31-32. Haftalar fb bjk ve bizden sonra oynamis bu sezon. Gecen sezonda boyle idi. Son 4 hafta ayni gun ayni saatte oynatilmali. Olmuyorsa dengeli dagilsin, bir takim hep son oynamasin.

almanyada son 3 hafta ayni anda oynanilir
ispanyada 3 takimda kac haftadir ayni gün oynuyor

ingilterede öyle degil

italyada bilmiyorum

Dünkü bizimle oynanan maç, Fener'in maçıyla ortak bigün yapılamlıydı. Suan Fener kafa dağınık cıkacaktır. Sonucu da etkileyebilir. Kaybetseydi bjk tam tersi olacaktı.

Dünkü bizimle oynanan maç, Fener'in maçıyla ortak bigün yapılamlıydı. Suan Fener kafa dağınık cıkacaktır. Sonucu da etkileyebilir. Kaybetseydi bjk tam tersi olacaktı.

fener için aslında kıyaktı bu geçen yıl da aynısını yaptılar Yüce Allahın adaletiyle başakşehir bunları tokatladı şampiyonluğu garantiledik..Adamlar beşiktaşla yarışa giriyor3 hafta kala ne hikmetse önce bjk zorlu Gs deplasmanına gidiyo bu mu adalet 2 maç da aynı gün aynı saatte oynanmalıydı bak La ligaya 3 takımda aynı la ligaya şampiyonluğa giden 3 takımı da aynı saatte oynatıyorlar.. Bizimkiler geç bile kaldı

Sonra oynamak avantaj gibi gorunse de genelde once oynayan arkadakine tozunu yutturuyor , son maci icerde oynayip stresten iki sampiyonluk kaybetti fener mesela burada yazilan ornekler haric

Hele arada puan farki olan yani avantajli oynayan onde ise bu daha da buyuk avantaj oluyor kanisindayim ,isvicre , letonya, hirvatistan ve hollanda finallerini hatirlayin milli takimin , hepsinde ayni durum oldu ,hic birinde istedigimizi alamadik , ters ornek olarak da bosna ve izlanda maclari var

Ben puan avantaji olanin once oynamasini her zaman avantajli bulurum , bir de bjk daha once kupadan elendigi icin tekrardan duzenlenen fiksturde feneri ona gore ayarladilar ocak ya da subat ayinda

bjk elenmese idi farkli sekillenecekti , euro 2016 ve yogun hazirlik maclari da etken oldu , ve tabii lig tv ile anlasma da

Son 2 hafta aynı saatte ve aynı günde oynanmalı bence mesela aynı Almanya daki gibi.

Bizim ülkede yapmazlar işin ucunda para olduğu için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt