Songaila Gitti! (mi?) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Songaila Gitti! (mi?)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Songaila Gitti! (mi?)

Kaan Kural Vatan da yazmıştı zaten.Songaila gidiyor,Motejunas geliyor diye.Demek ki doğruymuş,doğruysa hayırlı olsun.Çok genç,skorer bir isim kadroya katılmış olacak.Kendisi has bir 4 numara,3'lükleri çok iyi,fizik yerinde.Shumpert'i 4'te kullanıp çok kısalmak zorunda değiliz artık.

Furkan,Motejunas,Andric,Cevher,Sertaç ile vasat üstü bir uzun rotasyonumuz var sayılır.Ama bence 5'e size'li bir oyuncu daha alınsa iyi olur.

Motiejunas muthis olur. Ofansta Lako ve JLG disinda kendi sutunu yaratabilen biri olacak.

Andric'ide yollayip Eze'yi alsak?

MTJ ve Eze kombinasyonu>>

Motejunas pota altına o arzuladığımız sertliği getiremez. Songaila'dan daha cok iş yapar ama savunma kısmında asla açıklarımızı kapatamaz.

Biraz büyük düşünmek lazım.

Hücumdaki ve ribauntlardaki problemi çözer ama Motejunas.Andric yerine psikopat savaşçı bir pivot aldık mı tamam olur

Ben basketten çok fazla anlamam ama gördüğüm kadarıyla Andric in çok iyi yaptığı tek şey ikili oyun diğerlerinde çok zayıf onunda gönderilmesi düşünülebilir aslında.

Ben basketten çok fazla anlamam ama gördüğüm kadarıyla Andric in çok iyi yaptığı tek şey ikili oyun diğerlerinde çok zayıf onunda gönderilmesi düşünülebilir aslında.

savunmada çok yumuşak kalıyo, ayrıca hemen faule baş vuruyo. bence daha iyisi lazım.

zaza iyiydi ya, gereken dominantlığı vermişti pota altına :( şutlarıda iyiydi offfff yaa

Andric

Post up yok,orta mesafe şut yok, güç yok, sertlik yok, ribaunt yok, penetre yok, oyun zekası yok.Ne var bu adamda daha çözemedim 2 yıldır.Adam ekmeğini pick and rollden kazanıyor basketboldan değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt