Sony hacklendi! | PSN tekrar online - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sony hacklendi! | PSN tekrar online

Cevap: Sony hacklendi!

bu firmaların giderek kapalı kaynak & kapalı işletim sistemi mantığına uyuz oluyordum. oh olmuş diyorum sony'e. mağdurları da pc'ye davet ediyoruz.

Sony büyük patladi!

Tüm üyelerin isim, adres, mail ve kredi karti bilgileri dahil ps datanin hackerlar tarafindan çalindigini acikladi.Kredi karti bilgilerini ps hesabina girenler hemen banka harcamalarini kontrol etsinler. Sony, kartin iptal edilmesini tavsiye ediyor!

PS blog’unda yapılan yeni açıklamada ise, “PlayStation küresel oyun ağı şu anda çalışmadığı için çok üzgünüz, günde 24 saat çalışarak sistemi tekrar ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Ağ yapımızı yeniden güçlendirmek için, tüm sistem yeniden kuruluyor. Bu işlem zaman alıyor olsa da, benzer bir sorunu bir daha yaşamamak adına, geliştirilmiş güvenlik önlemleriyle sistem yeniden inşa ediliyor” denildi.

Kullanıcılara sabırlarından dolayı bir kez daha teşekkür eden yetkililer, sistemin yeniden çalışması için bir zamanlama belirtmedi. Sony Playstation oyun ağı üzerinde tüm dünyada toplam 75 milyon kayıtlı kullanıcı bulunuyor.

PlayStation Blog : The official PlayStation Blog for news updates on PlayStation Network, PlayStation 3, PSP and PSPgo

bütün kimlik ve kart bilgileri çalınmış. eğer psn'den kart kullandıysanız hemen iptal edin.

Bana sony den mail geldi, uyariyorlar, eger sony tarafindan bir mail falan gelirse, konto hakkinda, herhangi birsey hakkinda, bilin bu sony den degil diyorlar.

Email de degisitrmekte fayda var diyorlar resmen yahu, mail de kredi numaralari falan yazmaktan, privat seyleri yazmaktan kacinin diyor, yanlis anlamadiysam.

Ben bunlarin taaaa ... kasayim ya, kac milyon insani b.ka sokturlar.

Üst Alt