Sony PlayStation 4 - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Konsolu aldım. İlk oyun olarak da FARCRY 4 aldım. İnşallah zevk alırım. Yalnız oyunlar acayip pahalı. Allah'tan D&R'da kampanya vardı.
Oyunları dijital olarak alacaksın tr psnde güzel indirimler oluyor ya da kardeşlik yapacaksın. Örneğin ben donanımhaberden al sat yaparak yukarıda saydığım oyunların hepsini bedavaya oynamış oldum. Fifayı ise her yıl yine kardeşlik yaparak oynuyorum

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konsolu aldım. İlk oyun olarak da FARCRY 4 aldım. İnşallah zevk alırım. Yalnız oyunlar acayip pahalı. Allah'tan D&R'da kampanya vardı.
kardeşlik yap hafız.

unchared 4'ü 45tl'ye alıp 45'e tekrar sattım. bir de üstüne refik'e verdim o da oynadı.

mafia 3'ü 70'e alıp keyfe keder 65'e sattım. 70 istesem yine verirdi.

uncharted collection'ı 45'e aldım, satmak istesem 55'e satarım ama 45'e bırakıcam.

bu oyunları toplamda 5 tl'ye oynadım. hatta refik'le ortak olduğumuz için kişi başı 2,5tl diyebiliriz.

şimdi düşeş denk getirirsem last of us ve order almayı düşünüyorum.

kardeşlik yap hafız.

unchared 4'ü 45tl'ye alıp 45'e tekrar sattım. bir de üstüne refik'e verdim o da oynadı.

uncharted collection'ı 45'e aldım, satmak istesem 55'e satarım ama 45'e bırakıcam.

bu oyunları toplamda 5 tl'ye oynadım. hatta refik'le ortak olduğumuz için kişi başı 2,5tl diyebiliriz.

uncharted serisine başlayamadım henüz

kardeşlik yap hafız.

Alıp satma işi dhden mi

ne demye çalşıyorsun

Ben 2009 yılına kadar sabahlara kadar Playstation oynayan biriydim. Şimdi 4-5 aydır fişini takmadım. Değil aşamalı oyun oynamayı bir iki maç oynayacak vakti bulamıyorum. Başlığı görünce yazılanları okuyunca imrendim, kıskandım. Kötü bir amacım yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt