Sony PlayStation 4 - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
uncharted-the-lost-legacy-gold.jpg

1 kişiye Uncharted: Kayıp Miras (Türkçe Altyazılı) oyununu hediye ediyorum, isteyen yazsın.

I’m here

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bugün fortnite indirsem kaç haftada öğrenirim oynamayı @Murat Kara
Öğrenilecek bir şey yok da artik herkes usta oldu sıfırdan başlayıp rekabet etmek zor. Elin bu tarz oyunlara yatkınsa oynarsın lakin Ps4te oynamak zor, pc oyunu daha cok. Tahminimce iki gün oynayip psyi kirarsin. Rahmi Yaslan oynuyordu mesela sonra psyi kırıp pes etti. Ben bir senedir oynuyorum genele baktiginda hala amatör seviyedeyim. Servet renkdasimiz iyi oynuyor ama. Neyse sen oyna biraz ögren sonra 3lu oynarız :D

Öğrenilecek bir şey yok da artik herkes usta oldu sıfırdan başlayıp rekabet etmek zor. Elin bu tarz oyunlara yatkınsa oynarsın lakin Ps4te oynamak zor, pc oyunu daha cok. Tahminimce iki gün oynayip psyi kirarsin. Rahmi Yaslan oynuyordu mesela sonra psyi kırıp pes etti. Ben bir senedir oynuyorum genele baktiginda hala amatör seviyedeyim. Servet renkdasimiz iyi oynuyor ama. Neyse sen oyna biraz ögren sonra 3lu oynarız :D
caydım indirmicem Xd 14 yaşındaki çocuklar tarafından düdüklenemem bu yaştan sonra

Death Stranding Digital Deluxe Edition 259₺ (%50 İndirim)

1575788469766.png

1575788500732.png

Yeni Yıl İndirimleri;

Aralık İndirimleri;

2 çocuğum var 4 ve 8 yaşında. Mario Kart felan seviyorlar.
Nintendo Wii bozuldu.
Ps4 var. Aynı tarz oyunlar almak istiyorum. Hangi oyunları alabilirim?

Gscimbom mobil

2 çocuğum var 4 ve 8 yaşında. Mario Kart felan seviyorlar.
Nintendo Wii bozuldu.
Ps4 var. Aynı tarz oyunlar almak istiyorum. Hangi oyunları alabilirim?

Gscimbom mobil

Bu tamamen online olabilir, hiçbir fikrim yok üstad;

Üst Alt