Sony PlayStation 4 - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yeni CoD MW'nin crossplatform desteği var. PS4, XBox ve PC oyuncuları birlikte oynayabiliyor. İsterseniz bir bakın, Battle Royale modu da gelecek diye biliyorum. Uzun zamandır oynadığım en iyi Call of Duty oyunu oldu.

Ay sonu tekrar güzel bir indirim de görür diye düşünüyorum. PC'de Rusya üzerinden indirim ile 122TL indirimsiz hali bile 180TL civarına alınabiliyor VPN ile.
zombi modu var mı rtas

zombi modu var mı rtas
Unutmadan, Fortnite'da olduğu gibi Modern Warfare'da da PS4 klavye & fare desteği veriyordu.
Zombi modu yok ancak zombi moduna benzer zombisiz güzel bir Co-op modu var. Ayrıca PS4 kullanıcılarına özel (1 yıl sonra tüm platformlara gelecek) co-op bir moda da sahip diye biliyorum;

Bo4te cross olmaması daha iyi. Pcciler pscileri her turlu yer. Keske fortnitetada cross olmasa da pcci totoşlarla ugrasmasak.

Ayarı mevcut, istemezseniz çapraz platformu kapatıp sadece kullandığınız platformun oyuncuları ile eşleşiyorsunuz. Fortnite ve Call of Duty normalde klavye & fare kullananları birbiriyle eşleştiriyor, gamepad ile oynayanları birbiriyle eşleştiriyor ama bunu atlatmanın bir yolu vardır elbet.

kızlar bunu indirin dövüşelim super smash bros tarzında

Üst Alt