Sony PlayStation 5 - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk kasa ps4 var, uçak gibi çıkardığı fan sesi hariç pek bir problemi yok. PS5 şu aşamada, bu fiyatlara mantıksız geliyor. PS4 desteğinin daha uzun süre devam edeceğini düşünürsek hem game pass avantajı hem de farklı oyun kütüphanesi açısından 8100 TL'ye series x almak daha mantıklı gibi. Var mı series x kullanan? Memnun mu acaba aletten?

İlk kasa ps4 var, uçak gibi çıkardığı fan sesi hariç pek bir problemi yok. PS5 şu aşamada, bu fiyatlara mantıksız geliyor. PS4 desteğinin daha uzun süre devam edeceğini düşünürsek hem game pass avantajı hem de farklı oyun kütüphanesi açısından 8100 TL'ye series x almak daha mantıklı gibi. Var mı series x kullanan? Memnun mu acaba aletten?
Benim bilader aldı, pek memnun cihazdan, özellikle o gamepass mevzusundan. İlk başta kola yabancılık çekmiş ama alışılıyo dedi. Benim sıpalarda istediler ps5 ama fiyatlara gıcık olduğum için almıyorum özellikle cihaz fiyatlarından ziyade oyun fiyatlarından. Büyük oğlan lise çağına yaklaşıyo, muhtemelen kucağına bi pc atar geçerim, onla oynasınlar itoğlu itler :)

Üst Alt