Sony PlayStation 5 - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
seneye ps5 exclusive oyun geliyomuş

F5irSwmW4AAFvQl
Nıoh'u yapan elemanlar yapıyor. Wo l9ng çok iyiydi buda kötü olmaz.

Ps5 için kulaklık öneriniz var mıdır arkadaşlar?
Ben PC'den kalan Steelderies Arctis 3 ümü kullanıyorum hala - kablolu ama kumandaya takınca bitiyor olay. Kablosuzlarda pil olayı çok can sıkıyordu - en azından ben uyuz oluyordum.

PC sattığımdan beride hiç kulaklık vs tarzı bileşenlere bakmadım. bir aralar Corshair'in kablosuz modeilni çok reklam etmişlerdi burda var mı ondanda emin değilimde.

Ben PC'den kalan Steelderies Arctis 3 ümü kullanıyorum hala - kablolu ama kumandaya takınca bitiyor olay. Kablosuzlarda pil olayı çok can sıkıyordu - en azından ben uyuz oluyordum.

PC sattığımdan beride hiç kulaklık vs tarzı bileşenlere bakmadım. bir aralar Corshair'in kablosuz modeilni çok reklam etmişlerdi burda var mı ondanda emin değilimde.
Memnun musun kabloluyu o şekilde kullanmaktan hocam?

Memnun musun kabloluyu o şekilde kullanmaktan hocam?
epey memnunum - çünkü geçmişte ps4 te PS'nin kendi kulaklığını kullandım - soyuldu etti

PC aldığım zaman Arctis 7 aldım - bluetooth alıcısı çabucak arızalandı, garanti ile yenisi ile değiştirmişlerdi belli süre sonra pil azalmaları - açar açmaz bağlanamama dertleri yaşadım sonra dedim bu bluetooth olayından ben bıktım - arctis 3 ile kabloluya geçtim. kumandaya bağlandığından bana çok rahat geliyor ne pildi ne alıcıydı uğraşmıyorum.

tek dikkat eilmesi gereken ufak olay - masada oturup oynuyorsan, kumandayı masaya bırakınc WC 'ye gitmek için falan o kablo nadirde olsa koltuk koluna falan denk geliyor - 1 2 kere düşürdüm o şekilde . tek derdi bu (bence)

ses falan filan komfor hiç sıkıntı yaşamıyorum. Kulaklık artık 6mı 7inci senesinde mi ne - hala tınmadı. Daha iyi markalar muhakkak vardır tabide , fiyatları düşünemiyorum.

Bunun ergonomikliği çöp diyorlar.
Arctis 7p+ yı almayı düşünüyorum ama bilemedim. Normalde Sony'nin kendi ürünü 100 dolar etiket fiyatına sahip. Arctis 7p+ ise 150 dolar etiketli. Ama TR'de ikisi arasında 100 tl fark var. Sony tarafından da lisanslı gösterilen bir kulaklık olduğu için Arctis 7p+ alayım diyorum ama bilemedim.

Üst Alt