Sony Xperia Z5 mi, iPhone 6S mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sony Xperia Z5 mi, iPhone 6S mi?

Ben iphone 4s kullaniciyisim.Bir arkadasin tavsiyesi ile arastirdim hosuma gitti gibi ben İphone kullandigim icin İphone almaktan yanaydim fakat oneri ile ikisi arasinda kaldim.Kullanan varsa yada bu telefon isinden anlayan renktaslarimin yorumlarini da alayim dedim.

acele etme bu ayin sonunda LG5 ile Samsung S7 tanitilacak belki bunlardan biri de hosuna gidebilir veya bunun ikisi cikmasi ile belki diger kaliteli telefonlarda bir fiyat düsme olabilir

hacı yürü git 4s'in bataryasını değiştir, mayışının 8 katı fiyata telefon alıp, bu seferde akşam ne yiyecem diye konu açma.

Ben farklı bir soru soracağım.İnanın tam da cep telefonlarına bakıyordum.Türk telekomun(ttnet,avea) cep telefonu kampayaları var.Daha önce alan var mı?Tamamen orijinal halinde veriyorlar değil mi?

Z3 kullanıyorum gayet memnunum. İphone kullananlarda memnun. Bence işletim sistemine göre karar ver. Android mi IOS mu diye sor kendine. Tabii diğer özelliklerine bakmadım iki telefonunda.

Kesinlikle Z5. Z3 kullanıyorum, çok memnunum. Bende kısmet olursa Nisan civarı Z5 almayı düşünüyorum.

Z5'in Z3'ten üstünlüklerini sorarsan;

1- İşlemcisi daha iyi. Z3'te Snapdragon 805 vardı, Z5'te Snapdragon 810 var.

2- Ön kamera daha iyi. Z3'te 2MP civarı, Z5'te 5MP'e yükseltilmiş. Ayrıca Z5'in arka kamera 23MP.

3- Parmak izi okuyucu geldi.

Eğer Z5 alacaksan bence renk olarak yeşil'i tercih et. Bir tanıdığım birkaç hafta önce aldı, yeşil renk müthiş kesinlikle.

SONY - Xperia Z5 Green Unboxed - WhatGear - YouTube

b5c65ba8cbb06bede849ea65a0b22751.jpg

Ben hepsini kullandım sen Lg G3 al hem daha ucuz senin gibi kullanıcılar aradaki farkı göremez zaten . Android 6.0 da kur mis gibi.

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Ne var bunda kötü birşey yok boş yere para baymasin yasin Tapatalk ı yeni öğreniyor.
Custom rom root kernel vs.. gibi şeylerle uğraşmayın birisi. Yasin e 2gb ram üzeri her telefon uyar zaten resimleri gözlüklü çekiyor :D

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk
Teknoloji hastasiyim ben hele Pc ve Telefon ile cok ugrasirim.Tapatalki kullanmiyorum diye telefondan anlamiyoruz anlamina mi geliyor Leo.Sende amma taktin ha su Tapatalka.Tapatalki senin icin kullanmiyorum lan.

Yalniz Android alirsam direk Root yaparim yada İphone alirsam Jailbreaki aldigim gibi yaparim.Rootsuz Jailbreaksiz telefon makyajsiz gibi.

Üst Alt