Sosa, Beşiktaş'a Haber Yolladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sosa, Beşiktaş'a Haber Yolladı!

be%C5%9Fikta%C5%9F-jose-sosa-hamlesi.png

Spor Toto Süper Lig'in bitimine 1 hafta kala Beşiktaş, transfer için girişimleri başlattı. Transfer döneminde takıma katılan ve istenileni veremeyen oyuncular yerine alternatifler ile görüşülüyor.

Ajans Beşiktaş'ın haberine göre; 2014-2016 arasında 2 sezon Beşiktaş’ta oynayan Arjantinli futbolcu Jose Sosa, Beşiktaş'a dönmek için siyah beyazlı yönetime haber yolladı. 32 yaşındaki futbolcunun Karadeniz temsilcisi ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor fakat Sosa, Beşiktaş'tan Trabzonspor'da aldığı ücretleri istediğini Beşiktaş'ın bu teklifi kabul etmesi halinde siyah beyazlılara gelebileceğini söyledi.

Sosa'nın Trabzonspor'dan alacağı ücretler:
2017 - 2018 sezonu ikinci yarısı için 1.620.000.-EUR garanti ücret
2018 - 2019 sezonu için 3.320.000.-EUR garanti ücret
2019 - 2020 sezonu için 3.240.000.-EUR garanti ücret

Siyah beyazlı yönetim Sosa'nın bu teklifindeki ücretleri fazla buldu. Sosa bu sezon bordo-mavili forma ile çıktığı 26 maçta 2 asist kaydetti. 2014-2016 arasında 2 sezon Beşiktaş’ta oynayan Arjantinli futbolcu 78 karşılaşmada 14 gol, 22 asistlik katkı yapmıştı.

Ajansspor

Garry'den kazanacağımız parayı Talisca'ya yatırsak enteresan bir transfer hamlesi olurdu açıkçası.
F. Terim sevmez böyle sahada gezen adamları.
Seneye 1 tane kaliteli 8 numara alıp 4-3-3'e devam edecektir. Ki Belhanda hıyarının da en verimli olacağı diziliş bu esasında. Belhanda Fatih Hoca'nın oyun tarzına son derece uygun bi oyuncu defansif katkısı sebebiyle ve geçiş oyununa uygunluğundan dolayı. Lakin pas ve şut özürlüsü olması büyük sorun. Bilmiyorum ne yapacağız bakalım...

F. Terim sevmez böyle sahada gezen adamları.
Seneye 1 tane kaliteli 8 numara alıp 4-3-3'e devam edecektir. Ki Belhanda hıyarının da en verimli olacağı diziliş bu esasında. Belhanda Fatih Hoca'nın oyun tarzına son derece uygun bi oyuncu defansif katkısı sebebiyle ve geçiş oyununa uygunluğundan dolayı. Lakin pas ve şut özürlüsü olması büyük sorun. Bilmiyorum ne yapacağız bakalım...

Terim mental problemleri (çalışmayan/çabalamayan, ruhsuz, disiplinsiz, çirkef) olan oyuncuları adam etmesiyle bilinir, Talisca'yı da sahaya karakterini koyan bir oyuncu haline getiremez mi?

Üst Alt