Sosa: "Beşiktaş'tan ayrılmak istediğimi kulübe bildirdim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sosa: "Beşiktaş'tan ayrılmak istediğimi kulübe bildirdim"

SON DAKİKA | Sosa: "Beşiktaş'tan ayrılmak istediğimi kulübe bildirdim"

Sosa: "Eşim İstanbul'da yaşamaktan korkuyor. Ben de çocuklarım ve ailem için endişeliyim."

Sosa: "Havalimanına yapılan saldırı bize çok yakındı. Menajerin iki saat öncesinde oradaydı. Sonrasında İstanbul'dan ayrılma kararı aldım."

Sosa: "Konu ailemse futbol ikinci planda. Onlardan uzak yaşamak ve futbol oynamak istemiyorum. Beşiktaş'a yardımları için teşekkür ederim"

mantıklı. Almancı olarak ben de Türkiye tatilini iptal ettim. Yine İspanya'ya gideceğim, Endülüs süper bir yer, tercih ederim.

Kendisi için akıllıca bir hamle olur.Ben futbolcu olsam daha az para kazanacak olsam bile daha rahat bir ülkede yaşantımı sürdürürdüm.

Üç kuruşluk vasat topçuya Galatasaray'ın olmadığı, Fener'in ise ağır saçmaladığı sezonda biraz kıpırdandı diye Messi muamelesi yapıyorlar, hayret ediyorum. Yürü git kardeşim beğenmiyorsan, Sneijder'ler, Poldi'ler, RVP'ler, Muslera'lar kalıyor, sen zırlıyorsun korkuyorum diye.

Üç kuruşluk vasat topçuya Galatasaray'ın olmadığı, Fener'in ise ağır saçmaladığı sezonda biraz kıpırdandı diye Messi muamelesi yapıyorlar, hayret ediyorum. Yürü git kardeşim beğenmiyorsan, Sneijder'ler, Poldi'ler, RVP'ler, Muslera'lar kalıyor, sen zırlıyorsun korkuyorum diye.

Bugün de saçma bir yorum görmeden bitmedi çok şükür.

Bjk bu işi fırsata dönüştürebilir.

Hem oguzhan hem sosa defansif açıdan avrupada sıkıntı yaratır.
5 milyon üzeri bi bonservis ile o mevkiye daha kaliteli birini alsınlar

HELAK OL DURSUN.

:)

CnJCvk8WEAAtWWU.jpg

Üst Alt