Sow Sezonu Kapattı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sow Sezonu Kapattı

Cevap: Sow Sezonu Kapattı

Geçmiş olsun düzgün bir futbolcu pislik hareketini görmedim, saatçi ve semihle sıkıntıya girerler inş...

Sow´u severim.Ben oyunculardan sirf Fenerbahce´de oynadiklari icin nefret etmem.

Gecmis olsun,Moussa.

Ama rakib olarak baktigimizda bu bizim baya isimize gelecek.Herkez Sow´un pesine en az 2 adam koyuyor,Fatih Terim dahil.Hiziyla,zekasiyla,teknigiylede Fener´i baya güclendirdi.Bienvenue ise,mücadele edip,sert sut cekmeden baska birsey yapamiyor.Dün düserken balli bi pas atti.Alex artik öyle rahat oynayamaz.

Neyse en azından dünkü maçın tek sevindirici noktası kayıp vermedik. Ne cezalı nede sakat olarak.

Bu galibiyetleri hayırsız olacak gibi onlar için.

ben bu adami müthis felan bulmuyorum, ha Sow var ha yok, Alex Finirbihcinin yarisi. O olmasas daha iyi olur.

sow 'a gecmis olsun.. ben sow 'dan cok cekinmiyordum aslinda ama olmamasi fener'lileri kafa olarak etkileyebilir :)

Geçmiş Olsun...

Üzüldüm...

Sonuçta Ekmeğini futboldan kazanıyor...

Gerçekten en içten dileklerimle geçmiş olsun diyorum...

Abi duyanda zanneder ki karın tokluğuna çalışıyorlar yıllık 3 milyon maaş alıyor adamlar adamın 2 senede kazanacağı ile bizim bütün sülale 60 yıl geçinir yahu :D

Geçmiş olsun o ayrı bir olay ama fenerin mükemmel(!) doktorları mucize gerçekleştirir yine 5.hafta oynar

Sowa bir garezim yok. zaten oynasada oynamasada parasını alacak.

lakin içimden geçen temenni Allah hepsinin belasını versin. uçakları düşse otobüsleri denize uçsa trenleri raydan çıksa gram üzülmem. Çünkü insanlıktan çıkardılar beni medyası yönetimi teknik direktörleri yorumcuları oyuncuları başkanı şusu busu.

lakin içimden geçen temenni Allah hepsinin belasını versin. uçakları düşse otobüsleri denize uçsa trenleri raydan çıksa gram üzülmem. Çünkü insanlıktan çıkardılar beni medyası yönetimi teknik direktörleri yorumcuları oyuncuları başkanı şusu busu.

Allah akıl fikir versin sana...

Gol atmak için forvete ihtiyaçları yok ki bu balla Bekir bile gol kralı olur bunlarda.

mesut okadarda degil yahu.

Üst Alt