SÖZ SİZDE: Derbide G.Saray'ın ilk 11'i nasıl olmalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SÖZ SİZDE: Derbide G.Saray'ın ilk 11'i nasıl olmalı?

Cevap: SÖZ SİZDE: Derbide G.Saray'ın ilk 11'i nasıl olmalı?

ya birtek ben mi zapata yi begeniyorum ? ya bence adam bize tafarel den sonra gelmis gecmis en iyi kaleci.neden mi;bakiniz eskisehir macinddaki kiritik kurtarislari yada buca macindaki.simdi bana derseniz diger maclarda ki golleri nasil yedi diye.tamam derim ama bence önce adamin önündeki defansa bakim derim.adamin önünde servet ve gökhan diye iki tane agir heran hata yapabilicek iki tane stoper var.

Zapata her dk stres icinde bu iki tane stoper yüzünden.ve bunu stresi 90 dk kaldiramiyor hata yapiyor.o yüzden 2 tane iyi stoper alirsak bence hersey hal olur.

Zapata hem UFUK tan hem AYKUT tan 4 gömlek üstün kaleci

Aykut ve Ufuk'tan tek artısı topu oyuna onlardan daha iyi sokuyor olması. Hı bide rahatlığı var adam sanki gençken ''sen oynamayı bilmiyorsun geç kaleye'' muamelesine maruz kalmışda kaleci olmuş gibi hep ayağında elindede pek göremiyoruz tutamadığı için. Yani gelmiş geçmişi bırak iyi birşeyini göremedik daha.

ya birtek ben mi zapata yi begeniyorum ? ya bence adam bize tafarel den sonra gelmis gecmis en iyi kaleci.neden mi;bakiniz eskisehir macinddaki kiritik kurtarislari yada buca macindaki.simdi bana derseniz diger maclarda ki golleri nasil yedi diye.tamam derim ama bence önce adamin önündeki defansa bakim derim.adamin önünde servet ve gökhan diye iki tane agir heran hata yapabilicek iki tane stoper var.

Zapata her dk stres icinde bu iki tane stoper yüzünden.ve bunu stresi 90 dk kaldiramiyor hata yapiyor.o yüzden 2 tane iyi stoper alirsak bence hersey hal olur.

Zapata hem UFUK tan hem AYKUT tan 4 gömlek üstün kaleci

Bende begeniyorum... Adam sanki ligte firtina gibi esen bir takimin kalesine geldi... Zaten bizim takim bu golleri yiyecekti, kalede Zapata olsa da olmasa da alacaktik bu golleri içeri... Adam bir alissin, önünde iki üç kaliteli futbolcu oynasin, ona güvendigimizi gösterelim, birde ondan sonra seyredelim...

Bence hakem ali desidero olsun. Derbi deyince artık aklıma sadece o reklam geliyor. İki takımda lesh

ya hala neill diyosunuz arkadaş tamam bende seviyorum neill'i ama adam idmana çıkmıyor avustralyaya transfer görüşmesine gidip geliyor idman yapmadan 11'de bu nasıl iş ? galatasaray takımında idman yapmadan maça çıkan adam var bu kadarmı düştük biz sağ bekte ümit milli takımının sağ beki onur arıkan var idman yapmayan neill'den bin kat iyi değilmidir ? yazıklar olsun A2 takımımız şampiyon olacak 73 puan toplamış ve bu takımın banko stoperi sinan osmanoğlu sağ beki onur sol açığı berkin ofansif orta saha oyuncusu bilal özhan var ama biz ligde sürünen her maç skandal oynayan servet,zan,neill yeter artık bıktık bunlardan her maç ortalığın içine ediyorlar bırak abi 5 yiyelim ama şu bam 3'lüsünü serveti gökhanı görmek istemiyorum artık ya Bu adamlar ne yapsın daha oynamak için

-------------------------Aykut Erçetin------------

O.arıkan---S.Osmanoğlu--mecbur Zan--Çağlar(İnsua)

--------------Culio(Serkan K)------Lorik Cana------------

Pino----------Emre Çolak-------------------------Arda

--------------------------Bogdan Stancu(Baroş)----------

biliyorsunuz beşiktaş savunması çok açık veriyor takım oyunu yok öndeki Quaresma,Simao,Fernandes ayrı telden çalıyor arka taraf ayrı telden çalıyor orta sahanın önemli ismi Necip,Ernst yok savunmada Ersan yok almeida,nobre sakat bobo ve gutide şüpheli guti oynarsa bence idmana bile çıkmadı kaç hafta bizim lehimize olur 11 başlaması.Pino gibi Stancu gibi hızlı ve tehlike yaratabilecek oyuncular ilk 11 başlarsa daha iyi olabilir Quaresma,simao koşmuyor savunmaya yardımları düşük ön liberoda 36 yaşındaki aurelio olunca Quaresma ve Simao'nun her kaptırdığı top gol pozisyonu olarak dönecektir bize Arda Toramanı sever :D her maç madara ediyor :) bu maçtada üstüne oynar toraman'ın ferrari oynarsa evlere şenlik bir savunma olur oda doğru düzgün idman yapmadan senede 3 milyon euro cebe atıyor çoğu maç kadro dışı sivokda 2-3 maçtır hatalar yapıyor ferrari 11 başlarsa rahat olabiliriz :) kontraataklar çok önemli bir koz olacak ben en kötü 1 puan alacağımızı düşünüyorum

----------------Zapata---------------

Barış-----Servet----Zan--İnsua

---------------Cana--------------

----------Ayhan-----Culio--------

Kazım-----------------------Arda

------------Baros------------------

Bülent hoca Besiktası direk bozma odaklı bir kadro cıkarıcak. Mevcut kadroyla onların oyununu onlara oynayamayacagımızın farkındadır umarım.

Tahminim:

---------Zapata---------

Serkan-Zan-Servet-Insua

----Barıs-Ayhan-Sarp----

Pino-----Stancu-----Arda

Pino yerine Aydın veya Kazım, Stancu yerine Baros oynayabilir en fazla.

----------Ruh--------------

Ruh---Ruh---Ruh----Ruh----

------------Ruh-------------

Ruh------------------Ruh

-----------Ruh------------

------Ruh--------Ruh----

Ufuk

Barış-Gökhan-Servet-Insua

Kazım-Cana-Ayhan-Culio

Baros-Stancu

Aykut

Sabri---Neill-----Servet---İnsua

Cana

Kazım------Culio------Arda

Baros----Anıl​

tribundergi Tribun Dergi

Galatasaray'da ise, Kewell, Neill, Yekta, Stancu sakat. Sabri kart cezalısı.

cem sultan hakkinda bilgisi olan varmi sakatligi filan ?

GK- Ufuk

DR- Serkan

DL- Insua

DC- Servet

DC- Hakan

DMC- Cana

MC- Culio

AMC- Arda

FC- Kazım

FC- Pino

SC- Baros

GK- Ufuk

DR- Serkan

DL- Insua

DC- Servet

DC- Hakan

DMC- Cana

MC- Culio

AMC- Arda

FC- Kazım

FC- Pino

SC- Baros

Bu kadro bu düzenle cıkalım yarın fark yaparız o kadar iddaalıyım. Ama yarın görücez yine Mustafa Sarp, Gökhan, Ayhan kesin ilk 11'de bide oyuna sonrada barıs girer ve bizde macı kaybederiz maalesef . Kalede zaten kesin zapata'yı koyar !

Üst Alt