Spartacus: Gods of the Arena - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: Gods of the Arena

Cevap: Spartacus: Gods of the Arena

dün izleyebildim , keşke izlemeseydim , tadı damağımda kaldı , adamlar biliyor bu işi 50 dk nasıl geçti anlamadım , bir kaç bölüm biriktirip izlemek lazım .

Olay eksendan kaydı. Spartacus'ün hikayesinin içine edildi. İlk sezonda da biraz etmişlerdi ama neyse deyip geçiyorduk. Bence bahanesi olmaz. Sırf kan ve seks koysunlar dizinin adını Spartcus ismini karıştırmasınlar:sad007:

Gerçi;

That is not my name!

Olay eksendan kaydı. Spartacus'ün hikayesinin içine edildi. İlk sezonda da biraz etmişlerdi ama neyse deyip geçiyorduk. Bence bahanesi olmaz. Sırf kan ve seks koysunlar dizinin adını Spartcus ismini karıştırmasınlar:sad007:

Gerçi;

Ne alaka ya :D Adamın efsane olduğu yerin yapıldığı zamanlar.Zaten 5-6. bölümde Spartacus var diyorlar.Yazın çekilmiş dizi :D

Eğer tarihe uygun olmasını istiyorlarsa ki normali bu Gannicus'u bu 6 bölümde öldürmemeleri lazım.

5-6. Bölümde ki spartacus Andy reis mi? yoksa yeni sapartacus mü olucak acaba? yazın çekildiğine göre bir umut Andy reisi 2 bölüm daha izleriz, işallah..

Ben bi sitede yazın çekilmiş diye okudum.Orda son iki bölümde Spartacus olacak diye yazıyordu.Yeni eleman seçileli çok geçmedi.

Doğruysa Andy'dir.Umut dünyası :D

Spartacus'un yerine başka adam getireceklerse Lost'un Jack'ını oynatsınlar,benziyor en azından fazla sırıtmaz.

Yalnız benim anlamadığım birşey var.Gerçek Spartacus kim?

İlk bölümde arenada dört gladyatörü öldürdükten sonra "dövüş sitili eski Trakyalı komutan Spartacus'e benziyor,adı Spartacus olsun" dediler ve öyle kaldı.

Tarihteki Spartaküs hikayesinde Spartaküs'ün hiç arenaya gladyatör olarak çıkmadığı da rivayet edilir.

Üst Alt