Spartacus: Gods of the Arena - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: Gods of the Arena

Cevap: Spartacus: Gods of the Arena

Arkadaslar bu dizinin ilk bolumunu indirdim. Birazdan izlemeye baslayacagim ama kan ve kum bolumlerini hic izlemedim. Sizce ilk basta o bolumleri izlemem gerekiyor mu? Yoksa farketmez mi? gods of the arena'dan sonra kan ve kum bolumleri izlenir mi?

Arkadaslar bu dizinin ilk bolumunu indirdim. Birazdan izlemeye baslayacagim ama kan ve kum bolumlerini hic izlemedim. Sizce ilk basta o bolumleri izlemem gerekiyor mu? Yoksa farketmez mi? gods of the arena'dan sonra kan ve kum bolumleri izlenir mi?

Bişey farketmez aslında hatta böyle izlemen daha iyi olabılır :)

@Altun

2 sezon arasında bağlantılı bazı kısımlar olsa da, 2'den sonra 1'i izlemeden gidişat adına birşey farkettirmez.

screenshot.jpg

U'lan batiatus. Bu sahnenin devamında yatakta babasına yakalanması ve ergen bakışları komediydi. :asd:

Gods of the Arena mini-series tarzı, 6 bölümlük bir ara sezon. Kronoloji olarak da Blood and Sand'den önceki dönemi anlatıyor. Ama dizideki bazı olayların nasıl yaşandığını ve geliştiğini anlamak için önce Blood and Sand'i izlemek daha iy olur bence.

Bence tam tersi ikinci sezonu önce izlemek konu bütünlüğü açısından daha iyi olur. Allah verede biz gelecekte ne olacak diye merak ederken ta Roma imparatorluğunun kuruluşuna kadar götürmeseler bizi. :-)

Gods of the Arena mini-series tarzı, 6 bölümlük bir ara sezon. Kronoloji olarak da Blood and Sand'den önceki dönemi anlatıyor. Ama dizideki bazı olayların nasıl yaşandığını ve geliştiğini anlamak için önce Blood and Sand'i izlemek daha iy olur bence.

Katılıyorum, önce 2'yi izleyip sonra 1'i izlemek iyi olmaz. Çünkü 1'de mesela Doctore'nin karısı yok ve bir olay geçmiş merak ediyoruz, 2'de o olayı gösteriyor. E önce 2'yi izleyip sonra 1'de o saneyi görünce bir anlamı kalmıyor.

2ye 3e doğru düşer bu gece ama online izlmek bulmak bugünlerde çok zor facebook videolarında yapılan bir çalışmadan dolayı bir çok sitenin videoları çalışmıyor

Şu Crixus 5. bölümden önce berbere gitmiş olsun bari.O uzun saçla herifin bütün karizma yerle bir oluyor, deli oluyorum.

Üst Alt