Spartacus: War of the Damned - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: War of the Damned

Cevap: Spartacus: War of the Damned

beyler demin Spartacus'un ilk sezonunu (Blood & Sand ) sol bölümünü izledim ..tek kelimeyle 10/10 harikaydi

Imdb de 2.Sezon Cover'ine bakdim..Spartacus rolünde baska biri oldugunu gördüm ..Andy Whitfield googleledim gerisi :sad007::sad007::sad007:

nasil ölmüs reyis be ? resmen yikildim vallahi :sad007::sad007::sad007:

beyler demin Spartacus'un ilk sezonunu (Blood & Sand ) sol bölümünü izledim ..tek kelimeyle 10/10 harikaydi

Imdb de 2.Sezon Cover'ine bakdim..Spartacus rolünde baska biri oldugunu gördüm ..Andy Whitfield googleledim gerisi :sad007::sad007::sad007:

nasil ölmüs reyis be ? resmen yikildim vallahi :sad007::sad007::sad007:

ben daha son sezonunu izlemedim ama 1 ve 2 yi izledim aynen 2.sezonda gözler andyi arıyor yeni karakter sarmadı

1.sezonu bitirdim ama 2.sezonu izlemek hiç içimden gelmiyor üşüyoruz andy reyiz :sad007::sad007::sad007:

I AM SPARTACUS :ayatollah:​

Ynt: Spartacus: War of the Damned

öylede oldu 2.sezon 1.bölümünü izledim demin ,yapamadim..Gözüm hep Any Whitfield'i ariyor :( ..dizi benim icin bitmistir

R.I.P. Andy Whitfield reyis :sad007:

Yav o adamın ölümü baya olay olmuştu. Kanserdi ama atlatmisti tekrar yakalandı. Dizi Gods of the Arena mini seri ile Andy'nin dönüşünü bekliyordu. Bi sabaha karşıydı karısı açıklama yaptı Andy bir avustralya sabahında kollarimda hayatını kaybetmiştir falan diye. ( bu tarz biseydi sallamış olabilirim detayı)Hatta ben foruma konusunu acmistim. Nedense çok.etkilenmişti.herkes düşününce tuhaf ama öyle olmuştu.

*tapatalk*

3.sezonun yayınında ve yapımında emeği geçen herkesin basketbol potasına top sokayım güzelim 1 ve 2.sezonu bok etmişler resmen sürekli lideri öldürme şansı varken birşeylerin engel olması felan ayar etti keşke izlemeseydim az önce 3.sezonu bitirdim hayal kırıklığı oldu

O ordu lideri olmazsa Ceaser yukselemez. Herhangi biri değil ki. Kaldı ki onun da dizisi yapılacak haberleri vardı.

*tapatalk*

Metin olun beyler senaristlere bende çok saydırdım Spartacus ölünce ama lanet olası tarih böyle işte :crushed:

Hayatta kalanlarla devam edicek diye bende duydum.Gerçi Sezar malum hazin bölümden, olydan sonra yaşasa ne yaşamasa ne.

+ yüzüne ne oldu Sezar

-Utanç verici bir kavgaya bulaştım efendim

+Peki atına niye binmiyorsun Sezar

- :asd: :asd: :asd: :asd:

Lanet olsun şimdi aklıma geldi bu herif Gannicus gibi birinin sonu oldu :( Neyseki ölen velet peşin peşin aldı hıncımı.

Üst Alt