Spartak Moskova Diagne İçin Teklif Yaptı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartak Moskova Diagne İçin Teklif Yaptı!

Teklif 8m ise KAP'a 10 olarak bildirip ilk sene yıllık ücretini (3m) biz ödeyelim. Hatta Abdür 300-500k daha harçlık atsın Moskova'da lazım olur. Getirdiği gibi göndersin şunu. 5 milyona bile razıyım ben. Seneye üstüne para vererek bile satamayız.

fenerde kral denecek adam bizim hain taraftarlar yüzünden satılmalı. size gol atamayan forvetler müstehak.

Mitroğlu gibi bir çöp varken Diagne'ye penaltıdan gol atıyor yow diye saydıran ileri zekalılar forvetsiz takımı daha çok sever.

muriqi 2 gol attı diye 20m euro oldu, bizim taraftar gol kralını 5 m na satalım diyor.

ben bu siteden başka hiç bir yerde bu kadar haini bir arada görmedim.

Hadi, lütfen olsun ya. Bu bile üstümüzdeki kara bulutları dağıtmaya yeter ben çok mutlu olurum şahsen. Çok paraya da gerek yok 7-8 bile yeter çünkü gitmezse komple elde kalır bu.

İstenmediği yerde kalacak kadar yüzsüz,kişiliksiz ve birde kendine sövdürmeye meraklı biri değilse defolur gider

7 de olur hatta 6 bile olur bağlar koptu artık taraftar istemiyor. Hadi bu adamı aldınız bari sahip çıksaydınız onuda yapmadınız. Azıcık akılları varsa kalıp tepkilerle uğraşacaklarına 3 e 5 e bakmaz gönderirler.

spartak maaş tablosu olan var mı senelik 3m verirler mi sizce diagne'ye. çok istiyor bence 2.5milyonu kabul et reyiz. herkes çok yıprandı.

Üst Alt