Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017)

Marvel'ın filmlerine karanlık, kasvetli atmosferi sokması lazım bence.. DC bu konuda çok daha iyi Marvel'dan özellikle Dark Knight Trilogy'den sonra..

Aynen öyle o da var. Kasvetten kastım ciddi atmosfer biraz da zaten. Bu arada Deadpool için bu eleştiriyi yapmanın çok da anlamı yok bence karakterin özelliği espritüel olması zaten..

Özellikle son Avengers filmler hakkinda konuşuyordum. Stark ve diğer komik olmaya çalışan ancak komik olmayan characterler yüzünden filmlerin ciddiyeti kaçtı biraz. Deadpool dediğin gibi farklı esprilerinin çoğu beğenmesem de.

Oyuncu hic uymamis Peter Parker rolüne. Filmden filme daha genc daha cocuksu birini buluyorlar.

Spiderman 2 den beri de begenmiyorum zaten Spiderman filmlerini. Bir kac gün önce tesadüfen TV de denk geldim ve Amazing Spiderman'i izledim. Film de tek begendigim sey sarisin kiz di.

Güzelim karakterin içine nasıl edilir, başardılar. İlk Spider Man serisinin filmlerindeki oyuncuların ve kalitenin yakınından bile geçemiyorlar

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt