SPK, Galatasaray'a 114 bin TL Ceza Verdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SPK, Galatasaray'a 114 bin TL Ceza Verdi

Cevap: SPK, Galatasaray'a 114 bin TL. Ceza Verdi

114 bin nedir yaa

gökhan zanın bütün mac bası paralarını kapsar zatn sezonda 5 maca cıkıo

Cevap: SPK, Galatasaray'a 114 bin TL Ceza Verdi

Lauro konusunda yazdım bu Kap'a yapılacak açıkalamar yöneticilerin canı isteyince mi oluyor diye ? Demek ki görüşme esnasında anlaşma yapılmasa bile anlaşmaya yakın olduğu anlarda Kap'a bildirmek gerekiyor.Yönetimde profesyonel olmayan adamlar olunca böyle cezalar kaçınılmaz.Futbol bilgilerini geçtim, yöneticilik bilgisi olmayan adamların( bu adamların kim olduğu zaten tahmin ediliyordur) olduğu bir ortamda daha çok ceza yeriz.

Dediğiniz gibi sahiden,bizim yöneticiler ağzında bantla dolaşmazlarsa bu gidişle biz 4-5 transferi bitirene kadar Drogba parası kadar ceza SPK'ya öderiz :D

"Profosyönel" yöneticimiz erken açıklama yapsın sonra da bedelini Galatasaray ödesin.Kendisi ödesin bi zahmet.Her hatalı açıklama yapanın hatasını kulüp öderse batarız.Böyle kritik zamanda yöneticiler az konuşursa iyi olur bence.

Dün aklıma geldi bu olay. Kendisi ödesin yahu, bize ne. Açıklamasaydı hayret arkadaş ya

Yediğimiz cezalar yüzünden, bir transfer daha yattı. Orta sahaya adam 2 alacaksak, artık 1 tane alırız.

Ünal Aysal' ın seçimden önce bahsettiği "Kurumsallık" bu olsa gerek!!

Yeni yönetimimiz çok eğlenceli gerçekten; transferler tam komedi, açıklamalar desen evlere şenlik....Elle tutulur bir şey görebilecekmiyiz acaba! Pardon yönetim bir konuda başarılı; rezalet kadroyu aynen korudular, sözleşmesi bittiği için ayrılanlar dışında gönderilen tek adam yok!!

Bravo yönetim..İşte vizyon, işte kurumsallık, işte profesyonel zihniyet!!

b.gif

Albayrak yaktın bizi cavırın eli gibi:)

Üst Alt