Spor Gecesi Digital - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Diğer transferleri bilmem ama Lucas Torreiro transferinde zerre bilgileri yoktu bu yüzden bilgimiz yok diyemediler ilk başta ne Arsenalle nede oyuncuyla anlaşma yok dedi haluk zor transfer dedi sonra ki gün Arsenal tmm dedi ama oyuncunun gelmeye niyeti yok dedi.
Adamlar bilgimiz yok diyemediler ya

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben bir sorun görmüyorum, bu transfer döneminde en doğru haber ortalamasında bu adamlar 1.’dir.
Dış basın güçlü girdi diye bitti haberi yapanlar sonradan tutturdu diye, HY sıçtı gibi bir durum yok. Haber yapıldığında transfer bitmemişti. Her haberi ilk verecekler gibi bir durum da yok. Taraftar neyin peşinde anlamadım saracak adam aranıyor sanırım. Olumsuz yorum yapan kuş, olumsuz haber yapan GS düşmanı, bu kafaları bırakın.

Ben bir sorun görmüyorum, bu transfer döneminde en doğru haber ortalamasında bu adamlar 1.’dir.
Dış basın güçlü girdi diye bitti haberi yapanlar sonradan tutturdu diye, HY sıçtı gibi bir durum yok. Haber yapıldığında transfer bitmemişti. Her haberi ilk verecekler gibi bir durum da yok. Taraftar neyin peşinde anlamadım saracak adam aranıyor sanırım. Olumsuz yorum yapan kuş, olumsuz haber yapan GS düşmanı, bu kafaları bırakın.

boş yapmak sureti ile dediklerimi birbirine karıştırıp çarpıtıp nihayetinde demediğim bişeyi yazıp bu kafayı bırakın demişsin. kuş ve cimbom düşmanı dediğim kişi bjkli diye dedim. hyye bişey demedim. ayrıca hy de arsenal 30a almış falan filan bu transfer olmaz gibi konuştu ilk gün çünkü düşünmüyodu olacağını, olmasaydı da çıkıp ben dedim diyecekti. önce kent ve kluivert fln onlar noldu onları söylesin. haber olmadığı gün uydurma topçuları yazıp milleti izletmesini biliolar. benim peşime düştüğün gibi onların da peşine düş sonraki yayında.

Transfer sezonunun en başında eski bilgi akışları yok gibi gelmişti bana ama Spor Gecesi'ni izledikçe ve haberler doğru geldikçe başarılı bir gazetecilik yaptıklarını gördüm. Ali Koç'un kovdurduğu iki dürüst insan görüyorum ben. Yaptıkları her yorumu beğenmek zorunda değiliz ama alenen tetikçilik yapan sözümona yorumcuları ve tarafsız gazetecileri görünce bu iki adama sahip çıkılmalı diye düşünüyorum. Beğenmeyen Vole, Beyaz Tv gibi enteresan şahısların yer aldığı kanalları takip edebilir. Her gün yayın yapmak ve10-15 bin kişi toplayabilmek çok büyük iş.

Transferde en sonunda patlamayan transfer bilgisine ulaşmanın en zor olduğu kulüp kesinlikle biziz. 10 transferin 7'si falan sancılı geçiyor.

Yöneticilerin bitirdik sayılır dediği bir çok oyuncu patladı şimdiye kadar. KAP'a bildirip alamadığımız topçular bile oldu.

Grillitsch'e 2,5 imza parası teklif edip sonradan 1,5'a düşüren biz. Covidli kiralık adamı son gün uçakla getiren biziz. Asamoah diye bir herifin transferi için sosyal medya hesplarımız ara gazı vermedi mi? Profesyonel dünyanın umulmadık bariyerlerini okumadık mı? Çin'e gidip forvetsiz dönen biz. Sneijder'i 10 dakikada alan biz, Drogba ile Sneijder'i birlikte alıp oynatan biz.

Çok rahat 100 tane isim çıkmıştır şimdiye kadar. Hepsinin haberini vermediklerini çok kez belirttiler.

Fener'e diş gösterenlere destek olmak şart.

hy ayıp edior diğer kuşu söylemiom bile kesin cimbomb düşmanı ama cimbomblular izliyor diye nötral takılıyor bu herifler nöbetten ilelebet yasaklanmalıdır. saygılar

Yıllardır Galatasaraya nefret kusan adam Sırf Ali koç işinden kovdurdu diye ANti fb takılıyor , Baktı Galatasaray’la iyi etkileşim alıyor sempatizan gibi görünmeye başladı

Bizim taraftar çabuk unuttu bunları

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

boş yapmak sureti ile dediklerimi birbirine karıştırıp çarpıtıp nihayetinde demediğim bişeyi yazıp bu kafayı bırakın demişsin. kuş ve cimbom düşmanı dediğim kişi bjkli diye dedim. hyye bişey demedim. ayrıca hy de arsenal 30a almış falan filan bu transfer olmaz gibi konuştu ilk gün çünkü düşünmüyodu olacağını, olmasaydı da çıkıp ben dedim diyecekti. önce kent ve kluivert fln onlar noldu onları söylesin. haber olmadığı gün uydurma topçuları yazıp milleti izletmesini biliolar. benim peşime düştüğün gibi onların da peşine düş sonraki yayında.

Adamlar bariz bir şekilde bu transfer olmasın da biz söylemiştik demek için yırtındılar son gün ağız değiştirdiler.

Eğer çıkıp bu transferde bizde yeterli bilgi yok arkadaşlar deyip dürüst olsalardı o zaman yayınlarını takip etmeye devam ederdim

Yo gayet dediler dün

İş bittikten sonra babam da der , burhan can terzi açıkladığında bunların kırın ettiler o gün bizim bu transferde bilgimiz yok arkadaşlar kimseye hayal satmak istemiyoruz diyebilirlerdi , onun yerine biz bu konuda bilgiliyiz medyanın ayağına gelmeyin bizi takip edin iş bitmedi bitmesi zor ayağına getirdiler

Sana dememiştim ama %35 falan üstüne alınabilirsin, sen de biraz sallamışsın.

Adam Torreira henüz bitmedi dediği gün bir moderatör HY Tier düşüreceğiz vs. gibi bir mesaj atıyor, 10 kişi likelıyor. Sen de nöbetten yasaklanmalıdır yazmışsın burada. Adamlar neyse onu söylüyor. Kent, Kluivert demişsin. Kent için menajerler önerdi, olacağını sanmıyoruz dediler. Kluivert için 12 M isteniyor, şu an olmaz transferin son günlerinde fiyat düşerse olabilir fırsat transferi olarak denildi. Bence bir sorun yok, neden nefret ettin anlamadım. Ali Koç’un kovdurduğu, işini iyi yapıp Youtube’dan para kazanmaya çalışan adamlar bunlar. Dilenci falan yazan bile var. Yani ne diyeyim, insanlar bir garip.

İş bittikten sonra babam da der , burhan can terzi açıkladığında bunların kırın ettiler o gün bizim bu transferde bilgimiz yok arkadaşlar kimseye hayal satmak istemiyoruz diyebilirlerdi , onun yerine biz bu konuda bilgiliyiz medyanın ayağına gelmeyin bizi takip edin iş bitmedi bitmesi zor ayağına getirdiler

O dönem bitmemişti çünkü, Burhan’ın görüp bitti diye haber yaptığı dış basın da Torreira henüz kabul etmedi süre istedi diye haber yaptı. Neden anlamak istemiyorsunuz arkadaşlar.. Transferin olacağına inanmamış olabilirler, futbol dünyasına çok hakim değiller - dışarıdan bakınca Torreira bonservis vs. sebebiyle olmaz gibi duruyor fakat olabilecek bir transfer olduğunu mesela ben 1,1.5 ay önce yazmıştım. Olay bundan ibaret, bir kötü niyet sezmedim.

Son düzenleme:
Programı gereksiz şekilde uzatmaları haricinde ortalama olarak fena değiller ... Ayrıca Fenerbahçe'nin yaptığı karanlık işlere laf sokmaları da gayet iyi bunlar kadar eleştiren pek kalmadı hepsi Ali Koç'la ters düşersem başım ağrır kafasında ...

Üst Alt