1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Bu arada Hüseyin Kalpar efsanesi de artık bitmiş. 3 senedir her takımında rezil oluyor. Adam eskiden 1.ligin Guardiola'sıydı.

Hatay gümbür gümbür geliyor. Hocaları için daha önce konu açmıştım. Bana göre geleceğin iyi hocalarından biri olacak. Yeni stadları hala bitmedi üstelik. Işıklandırması bile olmayan stadda oynuyorlar.

Aynen öyle. İmkansızlıklarla gayet iyi geldiler ve iyi tutundular. Bu sene playoff a kalırsa hiç de şaşırmamak gerekir. Açtığınız konunun linkini paylaşır mısınız? Okumak isterim.

Aynen öyle. İmkansızlıklarla gayet iyi geldiler ve iyi tutundular. Bu sene playoff a kalırsa hiç de şaşırmamak gerekir. Açtığınız konunun linkini paylaşır mısınız? Okumak isterim.

upladım. Ben kendisini geçen sene keşfettim. Maçkolikte puan durumuna bakarken yediği gol sayısını gördüğümde çok şaşırmıştım. O günden beri takibimde. İlerleyen yıllarda rahatlıkla Süper Lig'de çalışabilir.

11-17 arası fena düşmeme yarışı var. Elazığ ve Eskişehir yetersiz oğlu yetersiz kadrolarla direniyor. Para bulurlarsa devre arasından sonra kesin ligde kalırlar. Adana, Giresun ve İstanbulspor düşmeyi en çok hak eden takımlar.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Elazığ'ın futbolculara yedirecek menemen parası bile yok.
Karabük'ü sayma, en büyük düşme adayı maalesef.

Afyon’un sucu yok herhangi bir takimla degil Tasyurek’in Umraniyesiyle oynuyorlar neticede

Gencler ve Denizli kesin cikiyor. Fener’in sike partneri Bolu’yu desteklemeyin. Hatay - Gazisehir - Umraniye’den biri gelir playofftan sene sonuna surpriz cikis yapan takim olmazsa

Afyon’un sucu yok herhangi bir takimla degil Tasyurek’in Umraniyesiyle oynuyorlar neticede

Gencler ve Denizli kesin cikiyor. Fener’in sike partneri Bolu’yu desteklemeyin. Hatay - Gazisehir - Umraniye’den biri gelir playofftan sene sonuna surpriz cikis yapan takim olmazsa

Hatay stadı yetişmezse Hatay maç satar çıkmaz Süper Lig'e. Stadın mutlaka bitmesi lazım. Hoş teknik ve başarı olarak da garantisi yok. İlk yarı gol atmada büyük sıkıntı yaşadı. İkinci yarı her şey değişebilir.

Efsane dönüyor...

5c08fe840f25442cb8aab789.jpg

Üst Alt