1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 223 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

bandırma, lacina traore'yi almış. Bir dönem baya istiyorduk, nereden nereye. Eğer oynamaya gelmişse ve ciddi sakatlığı olmazsa o ligi dağıtır normalde. Yaşı da hala 30.

Menemenspor - Altinordu maci basladi, TRT Spor gösteriyor

RHEjqh8.png

Dusme olmayinca Adanademir icin cok avantaj oldu. Bu sene takimlar nasil bilmiyorum ama gecen seneden Altay ve Akhisar var, bu sene de sanirim Samsun iyi takim kurmus, Bursa da guc kaybetmis gibi. Dusme olsaydi Kayseri ve Malatya filan %99 cikardi. Stad acilmak uzere, iyi bir planlamayla ligde kalici olurlar

altay 2 maçta 1 puan olacak. Çok yaşlı kadro kurdular. Aynı hatayı geçen sene giresun yaptı. Bugün 11 çıkan kadro 31.5 yaş ortalamalı. Az daha Q7'yi de alıp iyice saçmalayacaklardı.

Lyon'a sattıkları çocuktan gelen 1.5 milyon euro'yu boş yere yediler. Çok acil transfer btmeden en azından 2 tane genç isim almaları lazım.

altay 2 maçta 1 puan olacak. Çok yaşlı kadro kurdular. Aynı hatayı geçen sene giresun yaptı. Bugün 11 çıkan kadro 31.5 yaş ortalamalı. Az daha Q7'yi de alıp iyice saçmalayacaklardı.

Lyon'a sattıkları çocuktan gelen 1.5 milyon euro'yu boş yere yediler. Çok acil transfer btmeden en azından 2 tane genç isim almaları lazım.
Altay merak ettiğim takımlardandı geçen hafta Samsun maçında iki takımı da hazır bulmamıştım bugün de izleyemedim nasıllardı?

ads bu sene fena coştu ya. Süper ligde en az 7-8 takımdan iyi kadrosu var. Sancak iyice hırslandı 2 senedir olmayınca. Bu sefer playoff yapmadan çıkmak istiyorlar.

bu sene zaten 1.lig tarihin en zayıf 1.ligi oldu. Düşme olmayınca süper ligden gelen olmadı, eskişehir,osmanlı,adanaspor'da kalınca lig baya zayıf. Şampiyonluğa aday 3-4 takım var sadece. Acayip bir sorun çıkmazsa 4-5 hafta önceden şampiyonluğunu ilan eder ads.

ads bu sene fena coştu ya. Süper ligde en az 7-8 takımdan iyi kadrosu var. Sancak iyice hırslandı 2 senedir olmayınca. Bu sefer playoff yapmadan çıkmak istiyorlar.

bu sene zaten 1.lig tarihin en zayıf 1.ligi oldu. Düşme olmayınca süper ligden gelen olmadı, eskişehir,osmanlı,adanaspor'da kalınca lig baya zayıf. Şampiyonluğa aday 3-4 takım var sadece. Acayip bir sorun çıkmazsa 4-5 hafta önceden şampiyonluğunu ilan eder ads.
cok kaciriyolar yav atiyolar ama en az attiklari kadar net pozisyonlari da oluyo kacan :D mehmet akyuz 2.ligde cok fark yaratiyo

cok kaciriyolar yav atiyolar ama en az attiklari kadar net pozisyonlari da oluyo kacan :D mehmet akyuz 2.ligde cok fark yaratiyo

aynen. Ama haddinden fazla güçlü oldular. Ligde baş edecek takım yok samsun dahil. Ümit Özat artık nasıl yaptı bilmiyorum ama bu takımın başına geçmeyi başardı, önceki hoca iyiydi bence. Burada da başarılı olamazsa bir daha takım çalıştırmasın zaten.

aynen. Ama haddinden fazla güçlü oldular. Ligde baş edecek takım yok samsun dahil. Ümit Özat artık nasıl yaptı bilmiyorum ama bu takımın başına geçmeyi başardı, önceki hoca iyiydi bence. Burada da başarılı olamazsa bir daha takım çalıştırmasın zaten.
yunus sans bulabilir mi sence? pa dibba kosecki falan oynuyo kenarda kosecki lavugu kaciriyodu paso

Umarım direkt çıkarız play offtan imkansız. Emircan ve Gökhan inler ile kadro eksiksiz oldu ama bir de sol bek beklerdim neyse bu kadro da iyi. Taraftarların da tek şüphesi Özat zaten bazen çok saçma şeyler deniyor yine de başkan bu sefer hocayı kovmaz götürebildiği kadar Özatla devam edilir

yunus sans bulabilir mi sence? pa dibba kosecki falan oynuyo kenarda kosecki lavugu kaciriyodu paso

bence terim sırf adsli diye yanlış yere gönderdi. Oynama garantisi koyulmadıysa oynaması çok zor. Emircan altıntaş geldi. Geçen sene devre arasına kadar 1.ligde 11 gol atıp 750 bin euro'ya alanya'ya geldi ama yapamadı. Bu ligde çok iş yapar.

keşke tuzla'ya falan gönderseydik, hem istanbul'da olurdu.

Üst Alt