Spor Toto 2. Lig l Play-Off l 2011 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto 2. Lig l Play-Off l 2011

Cevap: Spor Toto 2. Lig l Play-Off l 2011

İki takımında kadrosu kaliteli gerçekten ama bu sene Bandırma'nın çok kuvvetli bir takım olduğunu defalarca duymuştum , bugünde Bandırma'yı destekliyorum. ADS çıkarsa da üzülmem , ancak burdan gelen takım her şekilde Bank Asya'ya gelsin istiyorum.

Bugsaşı elemeleri lazım.Melih Gökçek'in takımı diyorlar..Ankaraspordaki birçok oyuncu onlarda oynuyor..

Bandırma-Sakarya finali istiyorum..

Adanada hersene play ofa çıkıyor eleniyor.

İlk yarı 0-0 bitti.

Bandırma ayağa daha iyi paslar yapıyor.Adana arada kontraya çıkarak etkili oluyor..Serhat gürler bandırmaya gitmiş..Bankasyadaki her takımı batırmıştır..

Kimse maçı takip etmiyormula:D, Sonra alt liglerdeki oyuncuyu tanımıyorsunuz..Bu kim dersiniz:D

Adanaa Demirspor 1-3 Bandırmaspor

3.ligden çıkan takım gelecek sene kadrosunu bozmassa kesin bank asyaya çıkıyor..Akhisar,Linyitte böyle olmuştu..Ertesi yıl hemen bankasyaya çıkmışlardı..Yanlız bandırma bankasyaya çıkarsa Serhat güller ile kesinlikle devam etmesin..

Sakarya / Bugsaş - Bandırma

Biz en başta bu yola baş koyduk.

Seve seve olmazsa öpe öpe bu sene BANK ASYA !

bandirma-finalde-1357215.Jpeg

Sakaryanın 18 kişilik kadrosundaki 8 oyuncu alt yapıdan 5'i onbirde oynuyor. Bu sezon iyi yapılanmışlar.

Umarım melih gökçek2in takımı bugsaşı elerler.

Adana Demirspor playofflarda elenme serisini sürdürdü.

Ne diyeyim lan,yakışmıyor o taraftara.

10548.jpg

Onbirler belli oldu.İnşallah Bugsaş'ı eleyecekler..Sakarya yine gençlerden kurulu bir onbir ile sahada;)

Maçada yarım saat kaldı.

Evet Turgay Trtsporda;)

Sakarya / Bugsaş - Bandırma

Alt liglerin maçlarınıda izleyin..Sonra oyuncu süperlige gelince beğenmiyoruz:D

Dün bandırmaki sağ bek Orhan çok hoşuma gitti..23 yaşındaymış.Spiker izlenildiğini söylüyordu..Adam bekte uçuyordu:D

İstediğim oldu.

Bugsaş kalecisi çok kötü idi,Penaltıları çok rahat çıkarabilirdi.

Aynen. :D İlk penaltıyı koltuk altından kaçırdı. Öteki penaltıları da doğru tahmin etti. Sakarya'nın kalecisinin, ilk penaltıda yaptığı taktik de çok iyiydi. :D

Sezgileri iyi ama, hamlesi felaket kötü

Sakarya kalecisi survivor tanerin yaptığını yapmaya çalışdı:D

Bir ara gökhan tokgöz yapmışdı.

Üst Alt