Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rize 90+6'da penaltıdan attı, santrası yapılmadı. 9 kişi kalmışlardı. MS: Kasımpaşa 1-1 Rize

Adamlar şampiyon olmuş kadar sevindiler Kweuke ve Hikmet Karaman sarılıyorlar birbirlerine. :D

Bugün o macin berabere bitecegini hissetmistim ama Rize kirmizilari gördükten sonra olmaz herhalde dedim. Gelmis valla. Kasimpasa-Rize arasindaki baglantiyi cözene +1 like :D

Kasimpasa-Rize macinin hakemi Deniz Coban mac sonu özür dilemis verdigi penalti kararinin yanlis oldugunu tekrar izleyince.

Adam simdi hakemligi birakir buradan sonra.

bursa attı 1-0 taraftar ertugrul saglam ve yonetimi istifaya davet ediyor.

necid-de sutter-dzudzak-josue hucum hattı olan takımın bu leş sonuclar alması komedi

forvetleri bizden iyi. gerci ligde bizden kötu forveti olan yok

ertuğrul istifa diyenlerde gram beyin yok türkiyedeki taraftar profili işte. arada bi bakıyorum bursa maçlarına fenada oynamıyorlar takım çok yeni tarihinde ilk kez şampiyon yapan teknik adamı 6.hafta istifaya çağırıyorlar..

Nasıl ki bizim başgan tutamayacağı sözler verdi taraftarı gerdi.Aynı şeyi Bursa başganı yaptı.İmza töreninde şampiyonluğu yeniden bu şehire getireceğiz felan diyordu.Tabi burada Ertuğrul'un bir suçu yok

bursaspor-un-yeni-teknik-direktoru-saglam-7419585_x_o.jpg

ertuğrul istifa diyenlerde gram beyin yok türkiyedeki taraftar profili işte. arada bi bakıyorum bursa maçlarına fenada oynamıyorlar takım çok yeni tarihinde ilk kez şampiyon yapan teknik adamı 6.hafta istifaya çağırıyorlar..

Biz onlara başarı tarftarı diyoruz Galatasarayımız 2. Lige düşse bu forumda günde 30 mesaj atılır tribünlere gidilmez taraftarın takıma katıkısı olmaz bu genelde her Türk takımı için böyledir.

Biz onlara başarı tarftarı diyoruz Galatasarayımız 2. Lige düşse bu forumda günde 30 mesaj atılır tribünlere gidilmez taraftarın takıma katıkısı olmaz bu genelde her Türk takımı için böyledir.
biliyorum istanbulda değilim ama bende tribünlerden gelen biriyim türkiyedeki taraftar profili bu herkes başarı endeksli konuşuyor trabzona yenilelimde hamza gitsin diyenler galatasaraylıyım diye geçiniyor işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt