Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan yasin ulan yasin. Bencillik yapmasaydın son 2 hafta 2 galibiyet 5. yapacaktı bizi. şimdi ekstra beşiktaş maçından 1 puan veya osmanlının son maç berabere kalması gerekecek.

ohohoh beşiktaş maçında iki takımında 1 puan alması yetiyormuş yahu. Ben aralarında 2 puan var zannediyordum. Tamam bu iş olur beraberlik h.o. biz 5. onlar şampiyon.

Kupayı da alıp kombo yaparız

Kimi hocalar vardır GS için kariyerini riske attığını iddia edip 3 ayda milyonları kazanır.

Kimi hocalar vardır 3 kupa 4 yıldızdan sonra 1 kuruş tazminat almadan gider, GS sonrası bile kulübüne hizmet eder.

Üşüyoruz hocam.

beşiktaş bizi yenemez fener de ft stadında 3 puan alırsa

o panikle osmanlının dark strike forces karşısında afallarlar

yani şampiyonluğu alabileceklerini zannetmiyorum bizi yenemedikleri sürece

2016da neredeyse mac kaybetmemis osmanli bizim bile berabere kaldigimiz ama bir sürü pozisyon buldugumuz harzoidin takimina karsi 2-0 yeniliyor

ndiaye yedek

maksat galatasaray bjk macini birakmasin.

fenerli hamza
1420472161-hamza-hamzaoglu.jpg

Ölene kadar Galatasaraylıyım – Fotomaç – 09 Mart 2016

Hocam kapakları takıyor.

osmanlıya ikili averajı vermişiz. bjkye 1 puan verip en azından 1 maç yaklasalım osmanlıya. sonra zaten bjk osmanlıyı yener. 5. oluruz :D su ugrastıgımız seylere bak

Bu gol sadece osmanliya girmedi sanada girsin renkdash kusura bakmaz isen, hocamiza ettigin laflari unutmadik
Hamza bursayı düşürmesin de :D

Takımın yarısı sakatlanmış. Defans aynı bizim defans gibi olmuş yürüyen geçiyor. Bir anda 2-2 olursa şaşırmayın.

Şu deniz yılmaz iyi topçu zamanında gelmesi için az dillemedik. Trabzon şunu nasıl oynatamıyor yahu. Hız, güç, mallık ne ararsan var tam bize göre

Nerden nereye,
2 sene önce CL maçında rakipleri takip ederdik
Şimdi 5.lik için köy takımlarını takip ediyoruz.

Dursun bir kes daha yaad ettim cümleni..

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt