Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 267 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konya'da Serkan Kırıntılı ve Fofana; Göztepe'de Castro ve Halil Akbunar sarı kart ceza sınırındaymış.

Castro ve Halil bizim maça cezalı olursa fena olmaz. Konya'nın da zaten son maç bi hedefi kalmayacak büyük ihtimalle. Serkan bugün kırmızı kart görebilir. Fofana görmesin ama. Fofana oynasın Fenerbahçe maçında.
Serkan kart görebilir diyecekken kırmızı kart demişim yahu.
Neyse haftaya Konya'nın da yedek kalecisi oynayacak Fenerbahçe'ye karşı. Bi türlü as kaleciye karşı oynayamadılar :)

Halil'in cezalı olması iyi oldu da Konya'nın gol atması iyi olmadı. Son haftayı matematiksel olarak garantilememeleri lazım.

Neyse haftaya Konya'nın da yedek kalecisi oynayacak Fenerbahçe'ye karşı. Bi türlü as kaleciye karşı oynayamadılar :)

Halil'in cezalı olması iyi oldu da Konya'nın gol atması iyi olmadı. Son haftayı matematiksel olarak garantilememeleri lazım.
hep tesaduf herhalde yedek kalecilerin oynamasi.

hep tesaduf herhalde yedek kalecilerin oynamasi.
Tesadüf tesadüf. Aziz Başkan'dan tarla sürmesini falan beklemiyoruz tabii ki.

Yarın Bursa'da tarihi gün olacak.. Batalla, Trabzon maçında taraftara veda edecek. Muhtemelen son haftada oynamaz.

Eski tip 10 numaralardan kalan bir oyuncuydu.

Biz şampiyon olalım da diğerleri umurumda değil şu an açıkçası.

Son derece yanlış bir bakış açısı. Umrunda olmalı çünkü olası bir başkan değişikliğiyle ilerleyen yıllarda çok güçlenme potansiyeli olan ve saha dışı faktörler yönünden de en ayrıcalıklı rakibinin devler ligi gibi futbol ballı kaymağından, oranın gelirlerinden mahrum kalması çok önemli-ydi. Şampiyonluk benim gözümde o kadar önemli değil, demek istediğim şampiyonluk benim için bir amaç değil Şampiyonlar Ligi'ne götüren bir araç. Fenerbahçe de bu amacına ön elemeyle de olsa ulaşacak. (Bu defa elenmezler diyorum çünkü kuraya güçlü takımlar katılmıyor). O kadar dedim şu Başakşehir puan kaybetsin diye bu kadar kasmayın, onlar da kazansın biz de kazanalım lig bu tabloda bitsin diye ama sakalımız yok ki lafımız dinlensin.

Son derece yanlış bir bakış açısı. Umrunda olmalı çünkü olası bir başkan değişikliğiyle ilerleyen yıllarda çok güçlenme potansiyeli olan ve saha dışı faktörler yönünden de en ayrıcalıklı rakibinin devler ligi gibi futbol ballı kaymağından, oranın gelirlerinden mahrum kalması çok önemli-ydi. Şampiyonluk benim gözümde o kadar önemli değil, demek istediğim şampiyonluk benim için bir amaç değil Şampiyonlar Ligi'ne götüren bir araç. Fenerbahçe de bu amacına ön elemeyle de olsa ulaşacak. (Bu defa elenmezler diyorum çünkü kuraya güçlü takımlar katılmıyor). O kadar dedim şu Başakşehir puan kaybetsin diye bu kadar kasmayın, onlar da kazansın biz de kazanalım lig bu tabloda bitsin diye ama sakalımız yok ki lafımız dinlensin.

fb ne zaman eleme geçti şimdi geçicek elendiği takımlarda öyle sağlam değil , zayıf takımlarada eleniyolar

başakşehir bile onlardan iyi oynuyor elemelerde az kaldı bu sezon katılacaklardı sevillayı eleyip

başakşehirin eleme geçme ihtimali > fb

net looser 1 takım 2 3 eleme geçemez imkanı yok.

bjk belki geçerdi ama onların şansı kalmadı.

fb ne zaman eleme geçti şimdi geçicek elendiği takımlarda öyle sağlam değil , zayıf takımlarada eleniyolar

başakşehir bile onlardan iyi oynuyor elemelerde az kaldı bu sezon katılacaklardı sevillayı eleyip

başakşehirin eleme geçme ihtimali > fb

net looser 1 takım 2 3 eleme geçemez imkanı yok.

bjk belki geçerdi ama onların şansı kalmadı.

Yıllardır Şampiyonlar Ligi'ne katılamamanın verdiği bir açlık var bu bir. Kongrede Ali Koç seçildiği takdirde sağlam transferler yapacaklarını ve şu ankinden 2-3 gömlek yukarıda bir takım kuracaklarını düşünüyorum. Haşortmanlı da olmayacaktır başlarında. Üstelik son yıllarda torbadaki en baba takımlar şanssızlık sonucu onlara çıktı (Arsenal, Shakhtar, Monaco). Ondan önce daha zayıf takımlara da elendiler ama bu defa aynı hataya düşmezler diyorum.

O 1 puan ile şampiyonluk gelebilir. Göztepe maçı kolay maç değil. Son hafta kendi sahamızda olsak Başakşehir hep kazansın isterdim zaten. Bu sene şampiyon olmamız çok kritik. Nerden baktığına bağlı bu. Ali Koç gelirse tarihin en büyük sermayesi ile geliyorum diyor zaten.CL katılımı alsalar da almasalar da seçilirse koyacak bu parayı. İleri ki senelerde rakipsiz kalmamaları adına biz de güçlü olmak zorundayız.

Şampiyonluğumuz garanti olsa diğerlerine çok daha fazla kafa yoracak konumda olurdum. Hoş bu ligi 2. Likten aşağıda bitirmelerini istemediğim anlamına gelmesin. Sadece biz şampiyon olalım o da olursa ballı kaymak olur diyorum.

Yıllardır Şampiyonlar Ligi'ne katılamamanın verdiği bir açlık var bu bir. Kongrede Ali Koç seçildiği takdirde sağlam transferler yapacaklarını ve şu ankinden 2-3 gömlek yukarıda bir takım kuracaklarını düşünüyorum. Haşortmanlı da olmayacaktır başlarında. Üstelik son yıllarda torbadaki en baba takımlar şanssızlık sonucu onlara çıktı (Arsenal, Shakhtar, Monaco). Ondan önce daha zayıf takımlara da elendiler ama bu defa aynı hataya düşmezler diyorum.

fransa
rusya
ukrayna
portekiz
belçika

takımları var hala elemelerde koç gelsede değişen birşey olmaz bence olduda değişti , bu ülke takımlarıda kötü değil fb'yi eleme şansları çok yüksek.

zaten 2 ay sonra elemeler başlıyor arada dk var sıkışık takvimde öyle ahım şahım değişiklik yapamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt