Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 238 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben 33.hafta Göztepe-Bursa maçı belirler diyordum ama bu gidişle Erzurum-Bursa daha kritik olacak.

Özellikle haftaya Bursa,Akhisar'ı yener, Erzurum'da Antalya deplasmanından puan çıkarırsa bu ikili Göztepe-Akhisar ikilisinden kopacak.

Göztepe zaten Başak'tan deplasmanında puan çıkaramaz. Erzurum maçından 1 puan bile çıkartsa iyiydi. Çünkü son 4 maçının 3 tanesi içeride.

ben 33.hafta Göztepe-Bursa maçı belirler diyordum ama bu gidişle Erzurum-Bursa daha kritik olacak.

Özellikle haftaya Bursa,Akhisar'ı yener, Erzurum'da Antalya deplasmanından puan çıkarırsa bu ikili Göztepe-Akhisar ikilisinden kopacak.

Göztepe zaten Başak'tan deplasmanında puan çıkaramaz. Erzurum maçından 1 puan bile çıkartsa iyiydi. Çünkü son 4 maçının 3 tanesi içeride.
Akhisar, Bursa'da kazanacak.

Alanya Akhisar Trabzon ve Kasimpasa fenerden puan alirlarsa bence hala dusme sanslari var. Tek olasilik Bursa filan Akhisara takilmayip fener takilirsa %1 de olsa ihtimal var. Fakat Bursa 3 haftada mutlaka en az 7 puan almali. Keske Alanya macini Bursa yenseydi.
Fenerin sadece son dakikarda attigi Malatya Sivas ve 3 0'dan 3 3 yaptigi bjk maci olmasa hersey farkli olacakti. Hatta Bursa feneri yenebilse bambaska seyler konusuyor olacaktik

Konyaspor'da Uğur Demirok,Yatabare,Ali Turan ve Amir kart sınırında
D4qsDl6WkAA6La6.jpg

D4qrpnHXoAEB2iP.jpg

Aykut yeni sezon için hazırlanmış. Bu sezon Konya zaten rahat düşeceği de yok. 2 galibiyet alsa zaten garanti ligde, ayrıca bu sene Aykut'un takımı da diyemeyiz. Tam manası ile gelecek sezon biz hariç her takıma bela olabilecek bir potansiyelleri var.

Konya'da 1 milyon kisi sari kart sinirinda ama macta sadece 1 sari cikmis.Bu mactan sonra Basak'la oynasalardi savas cikardi

Ankaragücü nasıl yapıyorsa rakipler hiç kart görmüyor geçen yılı çok iyi hatırlıyorum Malatya da aynısını yapıyordu kimi izlesek aynı terane.
ankaragücü ve konyaya mactan önce size 1er puan verelim deseler kabul ederlerdi

5-14 arasinda 8 puan fark var, 1-2 mac kazanan 5 sira birden üste cikiyor.

ligde sanirim en kötü averajlardan birine sahip antalya 5.sirada suan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt