Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kasimpasa da tam amatorce yonetiliyor , mahmud a penalti attiriyorlar

Penalti yetenek isidir , atabilecek adama attiracaklarina istatistik kasana attiriyorlar

Paşanın balonu patladı.Fener 17. Sıraya demir attı bu çok iyi oldu.En azından 2. İle 1 puan var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ankaragücü maçını actim yemin ederim size 10. Dakika dedim bu başakşehir yener ankaragücünü adamlar sanki maça çıkmak istemediler bırak oynamak ne harflerine birşey daha soyleyim bence başakşehir şampiyon zor olur.

Kayseri maçında 3 tane penaltı var hiç birine penaltı diyemem hele paşanınkkilere hiç demem bunlar nasıl hakem utanmıyorlar VAR diye sistem var yokken daha iyiydi böyle bir lig görmedim ben Allah cezanızı versin.

Ankaragücü maçını actim yemin ederim size 10. Dakika dedim bu başakşehir yener ankaragücünü adamlar sanki maça çıkmak istemediler bırak oynamak ne harflerine birşey daha soyleyim bence başakşehir şampiyon zor olur.
Olamaz zaten biz istemedikçe. Bakma şuan bazı başakşehir sempatizanları ve medya tarafından pohpohlanıyor. Bunlar hep böyleydi 2. yarı düşüşe geçtiler. Rakip takımlar çözüyor bunları. Önemli olan bizim ne yapacağımız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt