Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Cevap: Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Bursa kupa üzeri avrupaya gitti, Belediye bu macida kazanamazsa puan farki 6 olacak. 3 macta bunu nah cevirirler.

Sivas domine ediyor avrupa grubunu.

bir actim maci sikeci korcanin gol yedigini gördüm!

nasil bir sey bu, adamlar antalya´da hala maclari inceliyor ama bu adam sahalarda maca cikiyor

ilk yari 2-2 bitti, serhat gülpinar atti son saniyede.

baya zevkli mac oluyor, iki takiminda defansi yok gibi birsey. sivasin maclari herzaman üst 4-6 +7 falan bitmistir zaten.

3-4 dakika önce bir gol daha buldu Belediye 4-2 Ömer Can.

macta böyle bitti , gayet zekli bir mücadeleydi.

Abdullah Yılmaz Sivas'ı doğradı resmen. Bu kadar kötü hakem görmedim. Navratil'i atmışi sahada Sivas 10 kişi, Rajnoch sakat tedavisi yapılmış yırtınıyor kenarda oyuna girmek için 5 dakika almadı şerefsiz.

Saat 15:00'de Eskisehir-Bursa maci var. Maca 50 dakika var, LigTV Mac Öncesi yerine Fener-BJK'yi konusuyor canli yayinda, Fener maci diye uzun uzun saatler yayin yapiyorlar. Süper Finale bak.

40 dakika kala mac öncesine gectiler. eskisehir bence agir favori, bursa hedefine ulasti (avrupa).

kadrolar belli oldu:

------Kayacan Erdogan-----

Koray-Nadarevic-Diego-Dede

--Veysel--B.Ertugrul--Alper-

Burhan--------------Volkan

------Batuhan Karadeniz---

-------Yavuz Özkan---------

Basser--Serdar--Ömer--Hakan

--Musa--N'Diaye--Svensson--

Okan Deniz------------O.Ipek

--------Teteh Bangura-------

iki takimdada bir sürü eksik var , cikan kadolar da bunu gösteriyor zaten. tipik beraberlik maci gibi duruyor ama bakalim, ne olacak.

stad bombos, belediye'nin zaten seyircisi yok , Bursa gecen hafta bos tribünlere oynadi, Sivas yine öyle. Seyirci ilgi göstermiyor.

Üst Alt