Spor Toto Türkiye Kupası | 14-18 Şubat | Sports TV - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Türkiye Kupası | 14-18 Şubat | Sports TV

Cevap: Spor Toto Türkiye Kupası | 14-18 Şubat | Konya

Bu eziklerin durumu bana hiç sarmadı. Son maçlarında hep fark yediler. Unic'i 6 sayı ile n..h yenerler.

salsabasket Salsa Basket

Sports Tv, tüm molalardan/aralardan geç dönmeye devam ediyor. İlerleyen günlerde bu konuya bir çözüm getirmelerini umuyoruz.

Aynen bende kıl kaptım.

Keşke eziklerle karşılaşabilseydik.Bir güzel ezerdik onları.İki takımda leş ötesiydi bugün.

Her yenilgiden sonra Spahija için korkuyorum, adamı zorla gönderecekler. Gitme kal bu şehirde Neven hoca.

Batista 10/10'la 25, Sinan 5/7 üçlükle 19 sayı atmış. toplam 44 sayı yemişler bu 2 liden:)

batista mahvetti feneri bizde olacaktı harbiden çok yürekli adam bizim taraftarla çok iyi gaza gelir karartırdı pota altını

James Gist iyi basketçi, en azından smaç vuruyor ve bazen iyi güldürüyor. :)

Batista iyi olabilir ama busene istikrarsız. Bir çok maçtada yattı. 15 sayı atan adama hemen göz koyuyoruz. İyi oyuncu olabilir ama ben busene pek beğenmedim. Euroligdede zaten hepsi dökülüyor.

Erceg'in diğer maçlarını izledim. Adam en iyi oyunlarını derbide oynadı. Ondan sonra kayboldu arada sahneye çıkıyor. İstikrarlı oyunculardan yanayım.Buda takıma olumlu etki yapar.

Bizim takım farklı, takım oyunu ile ön plana çıkıyor. Belli bir sistemimiz var.

geçen bi EL maçında ufuk hoca elindeki tahtaya takımın nasıl hücum edeceğini çiziyo ve oyuncularına anlatıyo, Arkada da pon pon kızlar oynuyo. Batista ise reklam panolarına oturmuş ponponları izliyo :D sonra ufuk hoca oyuncularına bakıp uzun uzun konuşuyo sonra elindeki kalemle bişeyler çiziyo ve arkasını dönüyo (batista'ya doğru) OOOKEEY? diyo batistada noluyo lan der gibi biranda toparlanıp kafasını sallıyo çok güldüydüm aklıma geldi söyliyim dedim :D

Fenerin en büyük kazancı Spahija, bu durumdan ancak o adam kurtarır, büyük hoca.(gönderecekler diye ödüm kopuyor )

bu ukic denen adam guard degilde sanki karpuzcu gibi oynuyor. guard dedigin adamın önce asistlerine bakılır. bu adam her topu kendi oynuyor. hep gözyaşı damlası yapmaya calışıyor. harbiden rezalet bir oyun oynuyor.

Harbi lan bu türkiye kupasından çektiği nedir fenerin.Basketteki kupayı kaç yıldır alamıyo bunlar

GÜNÜN SÖZÜ

"Artık utanma noktasına geldi kaybettiğimiz maçlar. Kimsenin yüzüne bakacak halimiz kalmadı."

Kaya Peker

kaynak: gsbasketbol

:D

Üst Alt