Üye Görüşü - Sports Digitale Boykot Edilmelidir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Sports Digitale Boykot Edilmelidir

Yüksek takipçili gs hesapları paylaşıp bunlara etkileşim vermemeli hiçbir gsli.Hayatlarını fb sayfası olarak devam etmeliler.

Sports Digitale, 5 yıldızlı logo kullanmış. Malum şahıs da kendine yakışan bir açıklama yapmış. Bünyesinde Galatasaray Kulüp Üyesi bulundurup o şahıs da buna tepki göstermiyorsa oradaki her kişi Galatasaray düşmanıdır. Sadece malum şahıs değil bünyesindeki her bir birey forumumuzda yasaklanmalıdır.

Hasan Çam
Bünyesindeki Galatasaray Kulüp Üyesi kim?

Pek takip etmediğim, bilmediğim için soruyorum.

Sports Digitale, 5 yıldızlı logo kullanmış. Malum şahıs da kendine yakışan bir açıklama yapmış. Bünyesinde Galatasaray Kulüp Üyesi bulundurup o şahıs da buna tepki göstermiyorsa oradaki her kişi Galatasaray düşmanıdır. Sadece malum şahıs değil bünyesindeki her bir birey forumumuzda yasaklanmalıdır.

Hasan Çam
Yav bunu Gs TV'ye çıkardılar birde

Boykot etmekle olmaz. Bir youtube kanali fenerbahcenin olmayan yıldızlarını kullanıyor ve biz boykot edecekmişiz. Kimse tinlamaz ki bizi?

Bizim yapmamız gereken yayına bağlanmak, mesaj göndermek, gerekirse kapılarına gitmek.

Daha efektif şekilde bunlara had bildirmek.

Bu durumun tam olarak ne gibi bir faydası olacak orasını anlayamadım ama Orhan Uluca gibi değerli bir isim var, o dahil değildir herhalde bu muhabbete

bu yavşak bokunu çıkardı artık dünkü fb hesabının twitini bu kanaldan atmasıyla da tüy dikti.

söveceğim de ceza yemek istemiyorum.

Üst Alt