Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak

Cevap: Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak

Şeref dayanamaz yine kendine bir yer bulur:)

Gelecek sene bizim için ada önemli olacak.

Podolski nerde Podolskiiii ? :asd:

Zaten transfer döneminde heyecan bırakmıyodu , iyi olmuş. :D

Aslında iyi olur, her lafı bir yere çekiliyor diye muhabbet edemiyordu adam.

Kendisi ile mesajlaştığım çok oldu, transfer döneminde sonrasında, gerçekten çok iyi bir adam.

"Şeref Aydın patladı yhaaaa xD" diyin şimdi istediğiniz kadar.

Bilmiyorum onu diyenler kimler. Ama bu forumda 3-5 kişi dışında (ki o kişiler kimi göstersen eleştirir tiplerdir) herkes minnettardır ve saygı duyar.

- - - -

Bir de şu yhaaaa XD 'lı emo tarzı konuşmayı bırakın. Bir kesimi eleştiriyorsunuz biliyorum, ama o eleştirdiğiniz adamlardan burada yok. (Facebook 'a bakın bolca bulursunuz) Burada sadece "eleştirmek için yazıyorum" diyenler var. Onlar da forum mesaj ve görsel kalitesini düşürüyor. (Sahi emo 'dan rahatsız olup da, emo taklidi yapmak nasıl açıklanabilir bir mantıktır ya?)

Bize önceden haberler verdi, kendisine saygım sonsuzdur. Her zaman kapımız açık kendisine, kendisi de bunu biliyor eminim. GSCimbom 'a gelmek için duyum vermesine gerek yok. Forumun her noktası değerli görüşlerini yazmak için açık.

Verdiği bilgiler için teşekkür ederiz. Ancak şu da bir gerçek ki; Şeref Aydın bilgi vermiyor diye transferler olmayacak değil, ancak önceden haberimiz olmayacak. Yeni bir Şeref Aydın gelip bizi bulmazsa tabiki :)

hala onceden transfer haberleri alma derdinden vazgememis olmamiz gercekten enteresan

zavalli klup yoneticilerimizde bir yolunu bulsakta transfer ortaya cikmasa diye bir taraflarini yirtsinlar:)

aman kimse ustune alinmasin

Bilmiyorum onu diyenler kimler. Ama bu forumda 3-5 kişi dışında (ki o kişiler kimi göstersen eleştirir tiplerdir) herkes minnettardır ve saygı duyar.

- - - -

Bir de şu yhaaaa XD 'lı emo tarzı konuşmayı bırakın. Bir kesimi eleştiriyorsunuz biliyorum, ama o eleştirdiğiniz adamlardan burada yok. (Facebook 'a bakın bolca bulursunuz) Burada sadece "eleştirmek için yazıyorum" diyenler var. Onlar da forum mesaj ve görsel kalitesini düşürüyor. (Sahi emo 'dan rahatsız olup da, emo taklidi yapmak nasıl açıklanabilir bir mantıktır ya?)

Dediğin gibi forumda öyle kişiler tabiki çok yok, ama bu konuyla alakalı sinir bozucu yorumlar yapıp milleti birbirine düşürenler vardı transfer döneminde. Şeref Aydın gene teşekkür edip gitmiş sağolsun.

hala onceden transfer haberleri alma derdinden vazgememis olmamiz gercekten enteresan

zavalli klup yoneticilerimizde bir yolunu bulsakta transfer ortaya cikmasa diye bir taraflarini yirtsinlar:)

aman kimse ustune alinmasin

Şeref Aydın'ın transferleri bitmeden vermediğini biliyoruz.

Önceden haber almadan kasıt o herhalde.

Şeref Aydın'ın transferleri bitmeden vermediğini biliyoruz.

Önceden haber almadan kasıt o herhalde.

klup demekki cay molasi vermeyi uygun goruyor bildirmeden?

yahu ne diyorsunuz, seref aydin iyi insandir vesaire bilmemde hic bu oyuncu ile ilgileniyoruz falan dememismi yani?

eger oyleyse dediklerimi geri aliyorum yutuyorum:)

Üst Alt