SSC Napoli Takip Başlığı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SSC Napoli Takip Başlığı

Evet iyi takim olmuslar gibi gerci bir de zor macta izlemek lazim. Fiorentina macini izlerdim bizim macla kesismese artik baska maca bakicaz. Gecen sene sampiyonluga gidiyolardi sakatliklar ve AFCON bitirdi adamlari. Ruiz satis moduna gecmezse yine zorlarlar zirveyi
Zielinski ve Lobotka arı gibi çalışıyorlar ileri geri. Benim Midtsjö-Torreira ikilisinden beklentim de aynısı. Ortadaki oyuncuların bu kadar iki yönlü iyi oynaması takımın çehresini çok fazla değiştiriyor.

Zielinski ve Lobotka arı gibi çalışıyorlar ileri geri. Benim Midtsjö-Torreira ikilisinden beklentim de aynısı. Bir takımın çehresini çok fazla değiştiriyor ortadaki oyuncuların bu kadar iki yönlü iyi oynaması.
Zielinski cok baska. Bence hicbir Napoli orta saha oyuncusu Fabian Ruiz kadar iyi degil iste ama onun transfer meselelerinden performansi baya dustu. Seneye belese Real yolcusu olacak gibi o yuzden pek kendini vermiyor. Bir ara Arsenal ve PSG de baya ugrasti almak icin

Lobotka ilk geldiginde baya kotuydu ama toparladi. Zambo-Anguissa da hayli iyi hatta orta sahayi toparlayan o oldu, bence Ndombele de baya is yapacak Napoli 4-3-3'unde

Roma ve Napoli neden stad yapmiyor aklim almiyor. Bunlar stad yapsa 2 takimin da maclari seyir zevki en yuksek takimlar olurlar.

napoli'nin bu sene seriea'da tek rakibi kendisi gibi duruyor. Juve artık çok geride. Roma götüremez, dybala'da sakatlanmış zaten

inter özellikle ligde çok istikrarsız. Milan şimdiye kadar iyi götürdü ama kadrosu dar ve geçen sene kazandı

hem oyuncular, hem kulüp, hem hocası çok aç şampiyonluğa napoli'de. Çok formdalar

avrupa yorgunluğu ve sakatlıklar dışında rakibi yok denebilir

Üst Alt