St. Johnstone Teknik Direktörü Callum Davidson: "Turu geçmek istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

St. Johnstone Teknik Direktörü Callum Davidson: "Turu geçmek istiyoruz"

414131.jpg

St. Johnstone Teknik Direktörü Callum Davidson, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Bizim de pozisyonlarımız vardı"

Bizim için çok iyi bir sonuç. Bizim de pozisyonlarımız vardı, Galatasaray’ın da vardı. Buradan, İstanbul’dan bu sonuçla ayrılmak oldukça iyi. Tabii ki ikinci maç zor olacak. Galatasaray oldukça iyi bir takım. İskoçya’da da bizi zorlayacaklar ama turu geçmek istiyoruz.

"7 numaraları çok iyiydi"
Callum Davidson ayrıca, "Galatasaray'ın 7 numarası" diye Kerem Aktürkoğlu'nu kastederek: "Galatasaray'ın 7 numarası çok iyiydi. Onu durdurmaya çalıştık" yorumunda bulundu.

414131.jpg

St. Johnstone Teknik Direktörü Callum Davidson, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Bizim de pozisyonlarımız vardı"
Bizim için çok iyi bir sonuç. Bizim de pozisyonlarımız vardı, Galatasaray’ın da vardı. Buradan, İstanbul’dan bu sonuçla ayrılmak oldukça iyi. Tabii ki ikinci maç zor olacak. Galatasaray oldukça iyi bir takım. İskoçya’da da bizi zorlayacaklar ama turu geçmek istiyoruz.

"7 numaraları çok iyiydi"
Callum Davidson ayrıca, "Galatasaray'ın 7 numarası" diye Kerem Aktürkoğlu'nu kastederek: "Galatasaray'ın 7 numarası çok iyiydi. Onu durdurmaya çalıştık" yorumunda bulundu.
İyi iyi ne kadar basında haber olursa piyasası artar. Hele İngiltere'ye ne kadar yakın yerde çıkarsa daha güzel. Sene sonu 15-20 arası teklif gelir.

Gecersiniz zaten merak etme. Bizde Konferans Ligine merhaba deriz.
Takım puanları nasıl etki ediyor konsefans ligi eğer a.ligi gibiyse direkt gençleri koyalım ikinci maça prim yapsınlar.
Hatta bizim için hedef direkt orası olmalı hala diyorum bunu.
A.ligindr zehir gibi gruplara düşüp yıpranacağına kek gruplarda savaşmak en güzeli.

Takım puanları nasıl etki ediyor konsefans ligi eğer a.ligi gibiyse direkt gençleri koyalım ikinci maça prim yapsınlar.
Hatta bizim için hedef direkt orası olmalı hala diyorum bunu.
A.ligindr zehir gibi gruplara düşüp yıpranacağına kek gruplarda savaşmak en güzeli.

Bu takım St johnstone'a elenirse Lask linz'e de elenir. Hatta Linz daha güçlü.
Puanlama konusuna bakmadim o yuzden fikrim yok.

@Uğur İz sen bilirsin bunu..

Detayları tam bilmiyorum ama fark var tabii ki.

1628237497350.png

1628237507629.png

1628237516155.png

Geçtiniz zaten turu merak etmeyin, bizim takım gidecek Avrupa 'da deplasman galibiyeti alacak öyle mi ? Ben bizim takımın deplasmanda Giresunspor 'u yenebileceğinden emin değilim daha

Bukadar Les kalite olan takim bile sana karsi ne laflar edebiliyor. Ettirenler utansin.
Östersundsun bile bi sekil kalitesi vardi bu takima karsi, biz tamamen iflaz etmisiz indirin kepenkleri.

Bu takım St johnstone'a elenirse Lask linz'e de elenir. Hatta Linz daha güçlü.

Detayları tam bilmiyorum ama fark var tabii ki.

Ekli dosyayı görüntüle 133621

Ekli dosyayı görüntüle 133622

Ekli dosyayı görüntüle 133623
Ne yalan söyleyeyim çok kötü değiliz dün az şanslı olsak şuan farklı şeyler konuşulurdu.
Adamlar Anadolu kıvamında mı evet. Gel gelelim bu takım Tuzlaspora rezil bir oyun oynamış takım. Oyuncularda bariz isteksizlik var. 2. Maçta 3-4 tane atarız, şeyinin keyfine oynayan adamlar ve hocayla bu kadar oluyor.

Üst Alt