Stad Yenileme İşlemi Askıya Alındı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stad Yenileme İşlemi Askıya Alındı

5c2c3a5bae298bcffcd8cac1

Transfer dönemiyle birlikte önemli bir mali kaynak bulma zorunda olan Galatasaray, Türk Telekom Stadı'nın koltuk yenileme işlemlerini rafa kaldırdı. Statta 2011 yılından bu yana kapsamlı bir yenileme işlemi yapılmamıştı.

Galatasaray'da koltuk parası ağır geldi. 2011'den bu yana hizmet veren Türk Telekom Stadı'nda başta eskiyen koltukların yenilenmesi olmak üzere bazı değişiklik ve düzenlemeler gerekiyordu.

Bunda VIP koltuk alanların son dönemdeki şikayetleri de etkili olmuştu. Ancak statta bu tarz kapsamlı bir düzenlemenin 11 milyon liralık maliyet getirecek olması, Sarı-Kırmızılı yönetimin geri adım atmasına yol açtı. Kulübün içinde bulunduğu ekonomik tablo nedeniyle bu çalışma ertelendi. Ancak Sarı-Kırmızılı taraftarlarların şikayetleri karşısında ilerleyen dönemde konunn gündeme tekrar gelebileceği belirtildi.

Skorer

ya siz nasıl aciz bir yönetimsiniz anlamıyorum, bulun bir tane sponsor verin tribün ismini oraya olsun bitsin.

bu takıma, bu borca ve bu şartlara göre fazla bir lüks stadımız var. :red:

şu ffp olayı öncesi türk takımlarının en büyük artısı da bu stadlara sahip olmak oldu. .

misal fener en az 30 yıl daha kadıköye mahkum olacak :cry:

neyse konuya gelecek olursa "yenileme" yani bakım yapamıyorsak, durum gerçekten kötü beyler.

bu takıma, bu borca ve bu şartlara göre fazla bir lüks stadımız var. :red:

şu ffp olayı öncesi türk takımlarının en büyük artısı da bu stadlara sahip olmak oldu. .

misal fener en az 30 yıl daha kadıköye mahkum olacak :cry:

neyse konuya gelecek olursa "yenileme" yani bakım yapamıyorsak, durum gerçekten kötü beyler.

stada bile bakım yapamıyor isek maaşı 1 milyondan fazla adam almamak lazım

Aciliyeti olan bir konu degil ama yapilsa iyi olur , suna 1-2 milyon harcamak su an lukse kacar

Salonun temelini atmazsak haklarimizi yitirecegiz

Sponsorlar artik futbola oldukca ilgisizlesti , yakin zamanda da duzelmez (ozellikle yerliler)

Yalniz basaksehire baya sponsor ilgisi var , musterisi az ama nedense onlar basariyor

Kasimpasa da fena degil .. ilginctir son senelerde rize de iyi gelir elde etti , keza konya fena degil

45729

Biraz önce Koreografi izliyorum, arkadaş tam bir facia şu yerler. Sanki koltuğa para yetmemiş gibi duruyor. Ve Nedense yukarıda merdiven boşlukları daha küçük ve aşağada abartmışlar iyice.

45730

Birde şu kale arkalarınada bir çeki düzen versinler

Birde Dortmunda bakın kale arkası olarak:
1358249730.jpg

Tabi bizim localar var arada, ama yinede koltuklar çıkarılmalı bana göre

Bu olayı çok söyledim bizim stadın normal kapasitesi 52.000 değildir normal şartlarda düzgün koltuk yerleşimiyle 60.000-62.500 civarına kadar çıkılabiliyor yönetimin yerinde olsam kapasiteyi +8.000 arttırıp normal maçlardaki bilet fiyatlarını düşürürdüm böylece hem koltuklar yenilenmiş olur hem de stadda daha baskın bir hava oluşur...

Bu olayı çok söyledim bizim stadın normal kapasitesi 52.000 değildir normal şartlarda düzgün koltuk yerleşimiyle 60.000-62.500 civarına kadar çıkılabiliyor yönetimin yerinde olsam kapasiteyi +8.000 arttırıp normal maçlardaki bilet fiyatlarını düşürürdüm böylece hem koltuklar yenilenmiş olur hem de stadda daha baskın bir hava oluşur...
kesinlikle öyle, yönetim yeni sezon kombineleri satmadan yenileyip satmalı bana göre. Böyle rezil bir koltuk düzeni olur mu ya ve sanki bana koltuk araların'daki boşluklar çok büyük gibi geldi

kesinlikle öyle, yönetim yeni sezon kombineleri satmadan yenileyip satmalı bana göre. Böyle rezil bir koltuk düzeni olur mu ya ve sanki bana koltuk araların'daki boşluklar çok büyük gibi geldi
Bizim staddaki merdiven boşlukları fazla bırakıldı hatta koltuk boyutundan koltuk arası genişliklerine kadar baya rahat davranıldı Beşiktaş ve Fenerbahçe stadlarında bu kadar genişlik yok onlar maksimum kapasite de kullanıyorlar bizde baya fırsat var ne zaman yaparlar bilmiyorum ama başarılar gelmeye başlamışken yapmakta fayda var büyük maçlardaki taraftar sayısını arttırmak hem ekonomik olarak hem de baskı açısından daha fayda sağlar stadda maksimum şu an 52 bin kişi varken onu 60-62 bandına çeksek daha kutu gibi bir atmosfer olur

Kale arkasındaki koltukları kaldırsalar çok daha fazla olur reis dediğin gibi hem bilet fiyatları düşüp hem daha baskın tribün ortamı oluşturabiliriz

Bizim staddaki merdiven boşlukları fazla bırakıldı hatta koltuk boyutundan koltuk arası genişliklerine kadar baya rahat davranıldı Beşiktaş ve Fenerbahçe stadlarında bu kadar genişlik yok onlar maksimum kapasite de kullanıyorlar bizde baya fırsat var ne zaman yaparlar bilmiyorum ama başarılar gelmeye başlamışken yapmakta fayda var büyük maçlardaki taraftar sayısını arttırmak hem ekonomik olarak hem de baskı açısından daha fayda sağlar stadda maksimum şu an 52 bin kişi varken onu 60-62 bandına çeksek daha kutu gibi bir atmosfer olur
İlk başta sırf koltukları kaldırsalar kale arkasında fena olmaz gerçekten, 60bini zorlamadan geçebileceğimiz kesindir kapasite olarak. Koltuk aralarında olan farkı 3cm yerine 1e indirseler yetiyor.

Emiratesin koltuk düzenine bir bak renktaş:
5b0b695be5397d1e862a0088c759ab40.jpg

Birde bizimkine:

eb23a4cf41d07f2249e3df51b749979c.jpg

Şu kale arkasında alt bölgede olan merdiven boşlukları hangi ruh hastası yapmıştır anlamış değilim.

Koltuk kaldırma konusu bi ara gündeme gelmişti ama yasak diye biliyorum elimizde olsa muhtemelen çoktan kaldırırdık
bursada kaldırma planları yapılmış veya daha doğrusu haberleri çıkmış. Bence kesinlikle yapılabilir

Üst Alt