Stadı Bul! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadı Bul!

bize gol atan kim ben onu düşünüyorum yarım saattir :D

dfe0eb9e52.jpg

ZEZQ7z.jpg

Futbol da pek başarılı bir ülke değil, ama en zor deplasmanlardan biridir. Bunu bir çok üst düzey milli takım acı şekilde tecrübe etmiştir. Buradan çıkmak pek kolay olmuyor.
Ülkenin en büyük stadı olarak biliniyor. Şimdiden başarılar.

Madem bildik son soruyu , bir tane de ben sorayım. Son yılların en gollü ve en büyük geri dönüşlerinden birine sahne olan maçlarından birinin oynandığı, ev sahibi ekibinin en son, ülkesinin en üst düzey liginde o maçın oynandığı sezonda yer aldığı stadyum, epey ipucu verdim sanırım ancak cümleler biraz karmaşık oldu tabi

1gLME1.jpg

Son düzenleme:
Madem bildik son soruyu , bir tane de ben sorayım. Son yılların en gollü ve en büyük geri dönüşlerinden birine sahne olan maçlarından birinin oynandığı, ev sahibi ekibinin en son, ülkesinin en üst düzey liginde o maçın oynandığı sezonda yer aldığı stadyum, epey ipucu verdim sanırım ancak cümleler biraz karmaşık oldu tabi

63335704.jpg

Reading stadyumu su kulub sahibinin isimi neydi ya adam kendi isimini vermisdi stada mal herif

O soyledigin macta league kupasindaki Reading 5-7 Arsenal maci. Kendi gozlerimlede izledim heh.

Üst Alt